כבוד לאשקלון

פרופ’ חיים יוספי הוא בין הרופאים הטובים ביותר של מגזין פרובנס לשנת 2017/אילת טפירו
פרופ’ חיים יוספי, מנהל היחידה לקרדיולוגיה לא פולשנית, במרכז הרפואי ברזילי באשקלון הוא בין הרופאים הטובים ביותר בארץ שבחר המגזין פרובנס. במשך ארבע שנות תחקיר אינטנסיבי שמתנהל כל העת, נצברו אלפי המלצות מרופאים בכירים בישראל על עמיתיהם למקצוע. רופאים בכירים בכול תחום התמחות, המליצו על רופאים עמיתים, מתחום ההתמחות הזהה להם בלבד, וכאלו שאינם עובדים במוסד בו הממליץ עובד. מתוך אלפי ההמלצות נגזרה הרשימה המתפרסמת במגזין.

אין זו הפעם הראשונה שפרופ’ חיים יוספי מביא כבוד למרכז הרפואי ברזילי ולתחום הקרדיולוגי בארץ ובעולם .אחרי שהציג את מכשיר האקו התלת מימד קיבל לפני כשנה את הפרס ע”ש מלצר מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל לשנת 2016. הפרס ניתן על תרומה מיוחדת לקידום הקרדיולוגיה בישראל בתחום של אקו תלת מימד ומניעת מחלות לב וכלי דם.

פרופ’ יוספי נודע כמוביל וחלוץ בתחום זה בארץ ובין עשרים המומחים בעולם שעוסקים בנושא. במכשיר החדש והטוב מסוגו בעולם , מותקנות אפליקציות שלחלקן היה שותף ברעיון. פרופ’ יוספי משתייך לקבוצה ייחודית המעבירה קורסים לתלת מימד באירופה ובארה”ב וארגן את הקורסים הישראליים הבינלאומיים הראשון והשני לאקו תלת מימד באשקלון ב2007 ובשנת 2015 שזכו להצלחה רבה.פרופ’ יוספי מוזמן ונוטל חלק בכל דיון בנושא בחוגים הארציים ולחלק מהדיונים האירופאים בנושא אקו תלת מימד כולל יו”ר מושב בנושא בכנס האירופאי השנתי לאקו לב. הוא מוכר בנושא זה ומצוטט בכל כנס גדול הנוגע לתלת מימד והמסתם המיטרלי.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

גלאם רוצה את פייזר באשקלון

Share this on WhatsApp ראש העיר אשקלון לראש הממשלה: ״פעל להקמת מרכז הפיתוח ומפעל החיסונים …

2 תגובות

  1. חני רחמים

    אשריי שזכיתי להכיר פרופסור גדול ענק צנוע אנושי מקצועי ברמות על הביא כבוד לברזילי תמיד ליבו פתוח נדיב ומרגיע אחד הפרופסורים הנדירים בדורנו אכן הביא כבוד לבהח ברזילי ובורא עולם יביא אותו למעלה עולמית לה הוא ראוי ירבו מלאכים כמוהו אמן ואמן

  2. גלית פרטוק

    פרופסור יוספי רופא מדהים אהוב , אנושי ומקצועי מהשורה הראשונה כבוד גדול לעיר אשקלון לביה״ח ברזילי יישר כח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.