ככה יפה, סבא?

"משטרת ישראל תפעל להגיע אל חקר האמת ברגישות הנדרשת ובזמן סביר על מנת למנוע פגיעה נוספת בחפים מפשע, ועל מנת להגביר את ביטחונם של קורבנות העבירה להתלונן ובכך לאפשר להם לקבל סיוע."ציינו במשטרה בעקבות התפתחות בפרשת הקשיש המטריד/ אילת טפירו

חקירה שערכה משטרת ישראל בעקבות מספר תלונות מפי קטינים כנגד תושב אשקלון, 72, הביאה להבשלת ראיות כנגדו בחשד לעבירות מעשים מגונים כלפיהם. מעצרו של החשוד הוארך במהלך השבוע החולף בבית המשפט. בימים הקרובים צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום באמצעות הפרקליטות בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

חקירת המשטרה שנערכה מעל לשבוע ימים בעקבות תלונות שהוגשו בתחנת המשטרה באשקלון כנגד תושב העיר, 72, הביאה למעצרו כבר בסוף שבוע שעבר בחשד לביצוע מעשים מגונים בקטינים שגילם פחות מ-14 שנים. מעצרו הוארך במספר ימים באותו סוף השבוע וחקירת המשטרה המשיכה לאסוף ראיות כנגדו. תוך כדי כך הצטברו בפני חוקרי המשטרה 9 עדויות של קורבנותיו לכאורה של החשוד ומעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט תוך שזה מכחיש את החשדות המיוחסים לו.

"מדובר בחקירה רגישה מאוד בה מרביתם של הקורבנות שנפגעו על פי החשד ממעשיו של החשוד גילם פחות מארבעה-עשר שנים. חקירת המשטרה וגורמי מקצוע הביאה לחשיפת מקרים בהם על פי החשד ניצל החשוד את האמון שנתנו בו הקטינים" נמסר מהמשטרה. על פי חומרי החקירה והעדויות עולה כי החשוד נהג לנשק את הקטינים בפיהם, לחבקם אל גופו, לגעת בגופם במקומות אינטימיים ועוד.

כאמור, עם סיום פעולות חקירת המשטרה, הועבר החומר לידי הפרקליטות שצפויה להגיש כתב אישום בבית המשפט כבר בימים הקרובים כנגד החשוד.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

אפשר להחנות

Share this on WhatsAppלראשונה באשקלון: תתאפשר חניה באדום-צהוב בימי המנוחה ביוזמת ראש העיר, תומר גלאם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.