כל הכבוד לאולפנת צביה

אולפנת 'צביה' במקום הראשון בתחרות הסרט העלילתי    הטוב ביותר

התחרות כללה את בתי הספר במחוז דרום; בכך, העפילה מגמת התקשורת לגמר התחרות הארצית

אולפנת 'צביה' אשקלון זכתה במקום הראשון במחוז דרום בתחרות 'מיטב היצירה' על הסרט העלילתי הטוב ביותר ותשתתף בגמר התחרות הארצית.

המקום הראשון אינו זר למגמת התקשורת של האולפנה, בה לוקחות חלק התלמידות, הדסה חובב, הילה חורי, אביטל בוכריס, עונג כהן ושיראל אוחיון, זאת לאחר שבשנה שעבר זכו באותו המקום עם סרט אחר שהפיקו בתחרות חמ"ד הארצית.

השנה, בחרו הבנות לעסוק באוכלוסיית הקשישים ובסיטואציות הקשורות אליה בצורה רגישה ונוגעת ללב, מתוך רצון שלהן להעלות את הנושא לסדר היום הציבורי.

עלילת הסרט, הנקרא 'עין אחת עצומה', מתארת ילד שמגלה דרך עדשת הטלסקופ שלו כיצד המטפלת של שכנתו, הקשישה הבודדה, מתעללת בה. הוא מספר זאת לאמו אך נתקל בחוסר אמון מצדה. בתושייה רבה הוא עושה הכל כדי להציל את שכנתו ואף מצליח.

ראש העיר, תומר גלאם: "אני גאה בתלמידות האולפנה על שבחרו לעסוק בנושא החשוב הזה ועשו זאת על הצד הטוב ביותר. יש לנו נוער איכותי, רגיש ואכפתי שעושה, פועל ומתנדב למען האחר בכל הרבדים, זוהי רק דוגמא אחת. אני מאחל להן הצלחה בהמשך ושנראה עוד יצירה מקורית, ייחודית ומקומית – משלנו".

סגן ראש מינהל חינוך, יובל זוזט: "אני מבקש לברך את מנהל האולפנה, צוות בית הספר וכמובן את התלמידות היקרות במגמת התקשורת, על זכייתן המרשימה במקום הראשון לסרט העלילתי בתחרות 'מיטב היצירה במחוז דרום'. יישר כח!".

ראש האולפנה, הרב ינון בן דוד: "מגמת תקשורת שמה לה למטרה להשתמש בכלי העוצמתי של הקולנוע לקידום מטרות ערכיות וחברתיות, האופן המקצועי שבו הדברים נעשים מוסיפים נדבך חשוב למטרה זו ומהווים קידוש השם. יישר כח לשושי ביטון, רכזת המגמה וחפצי הרוש, המורה המעשית על הובלת תהליכים חינוכיים אלה".

רכזת המגמה, שושי ביטון: "אני מתרגשת לעסוק עם הבנות בתכנים הקוראים לאקטיביזם חברתי. הסרט בחר לעסוק בקבוצה שלא שומעים את קולה, להשמיע ולהעיר אותנו כילדים וכהורים. מודה לקב"ה על הזכות לעבוד עם חפצי הרוש רכזת ההפקות ועם בנות האולפנה שכל כולן רצון לעשות טוב ולהאיר את עיניהם של ישראל".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

תלמידי אורט הנרי רונסון מציגים – חסד של אמת

Share this on WhatsApp ביוזמת צוות המורים בבית הספר "אורט הנרי רונסון" הגיעו תלמידים שהשתתפו באזכרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.