מהצרי:'אני אהיה רה"ע אשקלון'

 במוצאי שבת ישיק רוני מהצרי רשמית את קמפיין הבחירות שלו.בבית משפחת מהצרי ההתרגשות גדולה.השבוע עבד דף הפייסבוק של ילדיו של מהצרי שעות נוספות. גם שולה מהצרי תייגה, שיתפה וזכתה ללייקים! אילת טפירו

 יש לה לשולה מהצרי הרגשה טובה.הפידבקים שהיא מקבלת מהאנשים ברחוב גרמו לה השבוע להתרגשות גדולה.במהלך כל השבוע חילקו המהצרים הזמנות להשקת הקמפיין במוצאי שבת.מי שראה את שולה מהצרי באמצע השבוע היה בטוח שהיא מחתנת ילד."אני מאוד מתרגשת, התגובות של האנשים והחום האנושי שאני מקבלת מהתושבים מרגש אותי מאוד. זה רק מחזק את  העובדה שהתושבים מבינים שרוני יכול להביא את השוני שהעיר  צריכה.מלבד זאת, אני מקבלת עשרות טלפונים מבני נוער וחבר'ה צעירים שמבקשים לסייע לנו.כשאני רואה את החבר'ה הצעירים מחד ואת הצוות הוותיק והמנוסה שעוטף את רוני מאידך ההרגשה היא הרבה יותר מטובה".אומרת הגברת מהצרי בהתרגשות.

כאמור ההשקה  של קמפיין מהצרי תיערך במוצאי שבת.  באולמי טליה, באזור התעשייה הצפוני. מהצרי מצפה  לנוכחות גדולה.אחרי הכל רוני לא זר בזירה. הוא היה כבר ראש עיר.עובדי העירייה מכירים את יתרונותיו והתושבים זוכרים לו הרבה דברים טובים.למהצרי רזומה מפואר. בין השנים 2003-2008 הוא כיהן כראש עירייה,

מהצרי היה  אחד מבנייה המוצלחים של שכונת רמת אשכול שמרבית תושבייה היו בני העדה התימנית. כבר בגיל צעיר ניבאו לו גדולות. הייתה לו קרירה צבאית   מרשימה. הוא שירת בצה"ל בתחום משאבי האנוש בין השאר  היה מפקד בה"ד 11 . הוא בעל תואר ראשון בסוציולוגיה  וקרמינולוגיה ותואר שני   במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון.מהצרי פרש מהצבא לאחר 26 שנות שירות.

החזון של רוני

רוני  בא עם "כסף מהבית" ולא נסמך על כוחות פוליטיים עתירי ממון וחצרות דת עתירות השפעה. הוא בא עם חזון להובלת העיר בחמש השנים הבאות, ע99ר העתיד של מישור החוף הדרומי. באמתחתו עבודת צוותי חשיבה, הנוגעים לשילוב העיר הישנה עם השכונות החדשות, הקמת פארק הייטק, עידוד צעירי העיר לחזור אליה ועוד, והכל ברוח המצוינות שאפיינה את כהונתו הראשונה.מהצרי מציין כי מה שהניע אותו לחזור לעשייה הפוליטית היא העובדה  שנכח כי דברים שהניע בתקופתו נעצרו."כל המפעלים שעשיתי באשקלון מוזנחים ואינם מושלמים, מהטיילת ועד לספריה העירונית, ממערכת החינוך ועד לציוני הבגרויות, הבנתי שאני חייב לקחת אחריות. יש כאן געגוע למה שאני והקבוצה שאיתי, מובילים. יש כאן רצון להתנהלות אחראית. התושבים רוצים לחזור לשלווה, להנהלות בעיר שכף לחיות בה. נמאס להם מהכאוס, בעקבות הפרשיות האחרונות שטלטלו את צמרת העירייה. הם אינם רוצים לשעבר את העתיד שלהם, כי יש מי שנוהג היום בחוסר אחריות ומוציא עשרות מיליונים ויוצר גרעון של מאות מיליונים, כי הוא רוצה להיבחר.אני מביא איתי קבלות.בחמש השנים בהם שימשתי כראש עיר, זכינו לפרסים על התנהלות כספית מצוינת. עשינו זאת למרות שהשקענו בחינוך, בתשתיות, באזורי התעשייה, בתרבות, בספורט ובחברה. היו לנו שורה של הישגים יוצאים מהכלל, בלי שרוקנו את הקופה, בלי ששעבדנו את העתיד. מהבחינה הזאת, ודאי על רקע הניסיון שאני מביא בניהול מהצבא, שם השתחררתי כאלוף משנה, מהקדנציה הראשונה, מעבודתי כמנכ"ל בחברות נדל"ן ומכשור רפואי, מעבודתי כמבקר מטעם משרד האוצר ומהיותי יו"ר מתנדב של עמותת ידידי בית החולים ברזילי ב-15 השנים האחרונות, אוביל את העיר באחריות, עם יעדים מוגדרים היטב כלכלית, שייקחו את אשקלון לעתיד מצוין".

מהצרי בטוח בסיכויו להיבחר לראש עיריית אשקלון."הסיכוי שלי טוב כשל כל אחד אחר", הוא אומר :" אני פשוט מצטרף רק עכשיו. איני רוצה להיכנס לגופם ולעניינם של המתמודדים האחרים. כל אחד מוזמן להציג מועמדותו עם בעיותיו, המשפטיות, הניהוליות, הצבוריות, הערכיות, הוורבאליות ועם קבלותיו. אני שמח להציג את מועמדותי שלי, עם ההישגים אותם הבאתי לאשקלון, בחברה, בחינוך, בבריאות, ברווחה, בתרבות, בספורט ועוד שורה ארוכה. אני בא בידיים נקיות, ישר ולעניין. אני מבקש מתושבי העיר היקרים לי מאוד, שייבחנו הן את הרזומה ומה שעשיתי, ובעיקר את מה שאני מסוגל לעשות.אני מאמין באמת ובתמים, שאשקלון היא עיר עם עתיד גדול. המיקום שלה מצוין, בקצה מישור החוף הדרומי. מזג האוויר שלה פנטסטי. החופים נפלאים. הקהילה מעורבת ומצוינת. התשתיות שלה ערוכות להתפתחות עתידית יוצאת מהכלל. היא משמשת היום כעתודת קרקע לבנייה מגורים מהגדולות בישראל. היא קלטה בשנים האחרונות אלפי משפחות צעירות. היא תקלוט בשנים הקרובות עוד אלפי משפחות. הידע, הניסיון, הצוות שאיתי, מכינים כבר תכניות להשבת צעירי אשקלון הביתה. נייצר להם כאן פארק הייטק, כדי שלא יזדקקו לנסוע צפונה, לרעננה ולפתח תקווה לעבוד. נייצר שילוב בין השכונות הישנות והחדשות, כך שתצמח כאן עיר אחת שאנשים ישמחו לחיות בה"

מאיפה הכסף?

מהצרי מציין כי הכסף לבחירות יגיע רק ממקורות עצמיים. "אני מעריך שהוא יעלה עד כמיליון שקל. הכסף בא מהבית שלי, מחסכונות ומהלוואות. עוד חלק יבוא מתרומות כחוק של אנשים המאמינים שאני וצוותי המעולה נוכל לעשות את ההבדל, נחזיר את אשקלון למסלול המצוינות שכל כך הולם לה. אני בא למרוץ הזה בידיים נקיות, עם לב נקי, והרבה מאוד תכניות עבודה. מדובר בתכניות שיכולות להיות מופעלות ביום אחרי שאכנס ללשכה בקומה הרביעית ב-1 בנובמבר 2018. אני לא חייב דבר לאדם ואפעל רק כדי לממש את צורכי תושבי אשקלון, אלה שבחרו בי וגם אלה שלא.

כשאתה בא כך לתחילת קדנציה, אתה יכול להוביל מהלכים גדולים אשר ישרתו רק את טובת התושבים. כשאתה בא כך לראשות עיר, D7תה יכול ליצור כאן מערכת שונה לחלוטין ביחסי הכוחות העירוניים, מה שיוביל את העיר לקד=D7ה ולהצלחה חסרות תקדים. כשאתה בא לתפקיד מוכן, אתה יכול לעשות את ההבדל שייקח את אשקלון למקום שמגיע לה, בשורה הראשונה של הערים בישראל. כפי שאמרתי לך, אני בא לניצחון בבחירות 2018, בידיים נקיות ועם הרבה דרייב לעשות.במוצאי שבת ב-9 בערב, אנחנו משיקים את הקמפיין ומצפים לרבים שיבואו. במהלך השבועות הבאים, אני מתכוון לעבור בחוגי בית ובפגישות אישיות, כדי לשמוע, כדי לענות על שאלות, כדי שגם אלה שבאו עכשיו לעיר, ידעו מה אני מביא באמתחתי לדור הצעיר ומה היכולות שלי לנהל עיר כמו אשקלון, רגע לפני שהיא עתידה לעבור את מחסום 150 אלף תושבים. יש לנו כמה כללים, אנו לא מבטיחים הבטחות – אלא מציגים תכניות עבודה. אנו שומרים על יושר, יושרה ושקיפות מלאים. אנחנו עובדים כצוות מגובש, הבנוי כפירמידה, כדי להוביל מהלכים גדולים עבור תושבי אשקלון. אנחנו לומדים כל הזמן ומשפרים, כדי להגיע ל-1 בנובמבר עם יכולת פעולה ביצועית של התכניות.

במהלך הקמפיין אנו נפעל באורח חיובי בלבד. נציג את מי שאני, מי שאנחנו ופחות נעסוק במה רע אצל האחרים. אנו נמצאים בעידן המודרני ואני מעריך מאוד את הבוחרת המצויה, שמסתכלת ושואלת מה האיש הזה יכול לעשות בשבילי כאזרחית אשקלון. אני יודע להעריך גם את האיש שאומר, מה היתרון היחסי של רוני מהצרי על פני האחרים. הם לא רוצים להיות חלק ממסע השמצות בין מועמדים. הם רוצים לבחור את הטוב ביותר עבור ילדיהם, זקניהם ועבורם עצמם. מכאן אנו באים לקמפיין זה.אני נרגש להזמין את כל תושבי העיר לאירוע השקת הקמפיין במוצאי שבת באולמי טליה, דקלה לשעבר, בשעה 9 בערב. אספר שם על תכניותיי להצעדת אשקלון לעתיד המגיע לה. תוכלו לפגוש שם את הצוות המקיף אותי, ובו בכירי העירייה לשעבר, אלי שבי, אלברט אלקובי ופנחס בוסקילה וצעירים בולטים כמו יוני סבג וחי שמואל. תוכלו להתרשם מהאנרגיות החיוביות המצוינות של הקמפיין שלנו. הזמנתי גם את גיבור ישראל, יו"ר האגודה למען החייל לשעבר, אביגדור קהלני. יהיה מעניין ומרגש. כולכם ברוכים!

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

תחשוב טוב יהיה טוב

Share this on WhatsAppיוזמה מעניינת של הנהלת בית הספר מקיף א' באשקלון, לפני חלוקת תעודות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.