מה זה קידום ברשת? אשקלון על הכוונת..

באשקלון וסביב לה קיבוצים ומושבים והעיר עצמה ובה פועלים עסקים רבים וחברות המחזיקות אתר אינטרנט.

יש היום מגמה של הקמת כמה אתרי אינטרנט לכל חברה וזה כדי "לתפוס" בעלות על מילות המפתח.

כדי שנבין על מה אנחנו מדברים, נסביר ראשית מהן מילות מפתח.

מילות מפתח הן המילים שכאשר גולש מסוים נכנס לגוגל מחפש משהו הוא מקליד אותן. כך נוצרה שפה חדשה שמורכבת ממילות מפתח.

הרבה פעמים מילות מפתח, ובעיקר אם מדובר בביטוי שמורכב משתי מילות מפתח, הן בכלל לא נכונות מבחינה דקדוקית, אבל הן חייבות להיות כתובות כפי שהגולשים כותבים אותן, אחרת הם לא יגיעו אל התכנים או האתרים שכוללים את מילות המפתח הללו.

אתר אינטרנטמחיר

הביטוי הנכון כאשר מישהו רוצה לדעת מחיר של משהו הוא : "מה המחיר של.."?. אז למה אנו כותבים אתר אינטרנט מחיר ולא כמה עולה להקים אתר אינטרנט.

זה בגלל דור ה-X ודור ה-Y, האמינו לי, לא ידעתם שדיון על דקדוק של מילות מפתח תגיע לסוגיית אפיון הדורות, אבל הנה זה קרה.

אם כך. דור ה-Y ודור ה-X נחשבים לילדים דיגיטליים. הם בני ה-20-30 של היום שגדלו על פלייסטיישן, על מחשב שכל הילדות והנערים שלהם החזיקו ג'ויסטיק ביד, או עכבר והם לא מכירים משהו אחר.

להורים שלהם אגב יש גם כינוי והוא "הורים לילדים דיגיטליים".

ילדות במהירות המגהבייט

והילדים הללו גדלו במהירות המגבייט. כלומר, הם מדברים, חושבים ועושים דברים במהירות של מחשב, והם גם ממציאים עברית מקוצרת כשהם מחפשים משהו, כי אין להם זמן וכי אין כמותם להבין שזמן שווה כסף.

אלה בדיוק הילדים שילכו ויעשו את האקזיט הבא, ילכו אל חברת בניית אתרים שיבנו את האתר הבא, שתהיה להם חברת אינטרנט ושהם יעשו משהו שקשור לאינטרנט.

הם מחוברים לאינטרנט בטבור ולא יכולים בלעדיו.

אז כאשר הם הילדים המהירים והעצבניים הללו, מחפשים משהו בגוגל, הם עושים את זה בדרך הכי קצרה שעוברת במוח העמוס שלהם (שמתלבט עם הם צריכים לנסוע להודו או ללכת ללמוד), ולכן כשהם מחפשים מחיר של כרטיס טיסה הם יקלידו בגוגלכרטיס טיסה מחיר ולא "מהו מחירו של כרטיס טיסה".

וגוגל מקבל את זה ובאהבה וכך נוצרו להן מילות המפתח שכל החברות והמותגים רודפים אחריהם ורוכשים אותם כדומיין בכסף רב.

מי צריך אופניים חשמליות?

אופניים זה זכר ולכן צריך לרשום אותם כזכר כלומר אופניים חשמליים, אבל כיוון שרוב רובו של עם ישראל לא ממש מקפיד על העברית ומבחינתו אופניים הן חשמליות כל חברה ואתר אינטרנט שמשווק אופניים חשמליים, ישתמש בביטוי אופניים חשמליות באתרי התוכן שלו, כי זה מה שהגולשים ירשמו כאשר ייכנסו לגוגל.

יש המגדילים ראש ורוצים גם את אלה שמדברים עברית נכונה ולכן הם ישתמשו בחשמליות ובחשמליים בנשימה אחת ובאותו מאמר וכך אם גולש הקליד אופניים חשמליות או יגיע לביטוי הזה בתוכן או לאתר שמשווק אופניים חשמליות ואם מדובר בגולש שיודע עברית וכותב חשמליים, גם הוא יגיע לאותו תוכן וזה משום ששתי המילים זו הנכונה וזו בטעות יירשמו בחפיפה.

תעשו פרסום בגוגל!

אתר אינטרנט של אופניים חשמליים חייב לעשות לעצמו פרסום בגוגל ולא רק הוא. גם אם אתם מרחיקי יונים או מדבירים ויש לכם אתר או שאתם מקימים עמוד נחיתה, אתם חייבים לעשות לעצמכם פרסום כדי שהגולשים יגיעו אליכם. ללא פרסום אתר וקידומו הוא כמו פיל לבן, בלתי מוכר.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

ילדי אשקלון במהלך מנצח

Share this on WhatsAppגני הילדים בעיר הצטרפו לתכנית 'שחמטק' במסגרת פיילוט ייחודי לפיתוח חשיבה יצירתית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.