מורן טרסוב וג'וזף סטאר באשקלון

בני ובנות הנוער של אשקלון נסערים בימים האחרונים באופן מיוחד, הפעם לא בגלל המצב הביטחוני או הטרנדים הכי חמים של חגיגת הסופגניות שהסתיימה השבוע, אלא לרגל מפגש מעריצים של היוטיוברים המובילים מורן טרסוב וג'וזף סטאר שיתקיים ביום רביעי

אם השמות לא מוכרים לכם, חפשו בגוגל את בני משפחת טרסוב ותופתעו לגלות עד כמה אתם מחוץ לעניינים. בני הזוג היוטיוברים לוהט במיוחד, היא גורו יופי וכוכבת רשת עם לא פחות מ-155,000 עוקבים, מחלוצות היוטיוב בארץ וכבעלת ערוץ היוטיוב המוביל בתחום הלייף סטייל בישראל היא הפכה למודל לחיקוי ולהשראה לנערות ולנשים בכל הגילאים. הוא דיג'יי נחשב שמתקלט בכל העולם ויוטיובר מוביל, אחריו עוקבים כ-90,000 צופים. יחד עם שני ילדיהם, הם הפכו בשנים האחרונות למשפחה הכי מוערכת ואהודה ברשת, כשבאמתחתם 3 ערוצי יוטיוב פופולריים, המרכזים יחד לא פחות מ-300,000 איש שעוקבים אחריהם.

בני הזוג יוצאים מהרשתות החברתיות כאמור, ומגיעים השבוע לאשקלון למפגש מעריצים ראשון וחסר תקדים בעיר שבו תוכלו לראות את הכוכבים ולהצטלם איתם. המפגש יתקיים בחסות סופר פארם ביום רביעי 12.12 בשעה 17:00 בקומת הקרקע של קניון חוצות אשקלון והכניסה תהיה בחינם. תפסנו לשיחה צפופה את מורן, בין כל העיסוקים שלה שהתפנתה לרגע מצילומים של עוד סרטון שכנראה יהפוך לויראלי:

 1. איך הכרתם?

הכרנו לפני 15 שנים, כשג'וזף חזר מלונדון כשעבד כדי'ג'יי. הוא תקלט בבר "הרצל" ברחובות, בו עבדתי כמלצרית בזמן שלמדתי לפסיכומטרי, ומשם הכל היסטוריה.

 1. איך התחלתם כיוטיוברים? חשבתם שתצליחו להגיע למימדי הערצה כאלה ופרגון ותהודה ברשת?

לפני כ-7 שנים התחלתי עם היוטיוב כשכמעט ולא היו יוצרי תוכן בעברית בארץ. אחרי לימודי איפור החלטתי ללכת בעקבות הנפש שלי והבחירה בלימודי ביוטי. פתחתי בלוג כתוב שזכה לתהודה והערכה וקניתי לי שם. בעקבות ההצלחה ובעקבות העובדה שאנחנו אנשים שמאוד מאמצים טכנולוגיות חדשות פתחתי ערוץ יוטיוב, בזמן שהייתה דממת אלחוט ביוטיוב הישראלי. הבלוג התעסק בזמנו בטיפוח וביוטי. כשנתיים לאחר לידת בתי הבכורה החלטתי להרחיב את תחומי התוכן בערוץ כדי שאוכל להתחבר לעולמות תוכן נוספים אליהם אני מתחברת. הייתי יוטיוברית הביוטי הראשונה שהתחילה לשלב וולוגים באופן קבוע בערוץ שלה, מה שנקרא היום וולוגרית. אני יכולה להעיד שזה הצריך לא מעט אומץ לתעד איך אני נראית ללא איפור, לאחר לילות ללא שינה, כאמא טרייה, מה שהקפיץ מאוד את כמות הכניסות לערוץ וזכה לעניין רב. כיום יש לנו קהל שהוא חלק מהמשפחה שלנו, הם איתנו בלידות, בימי הולדת, בכל אירוע מכונן וחשוב בחיים, הם ממש חיים אתנו בבית, טסים איתנו לחופשות, הצופים שלנו מאוד קרובים וממשיים, זו זכות גדולה עבורנו. מגיל קטן ידעתי שאגע באנשים ואשפיע עליהם בצורה מסוימת ואני אסירת תודה שמצאתי את הפלטפורמה של יוטיוב, שמאפשרת לי לשתף כל מה שאני רוצה ללא צנזורה, במלוא הרגש והיצירתיות.

 1. מי היוטיובר שאתם אוהבים וסופגים ממנו השראה?

מאוד מתחברים לקייסי נייסטט וסופגים ממנו המון השראה.

 1. איך זה מרגיש להיות הכוכבים הכי חמים של בני הנוער? לא מפחדים שהבאזז יגווע ויעבור?

אנחנו ותיקים ופעילים מאוד בזירת היוטיוב. ראינו כבר כל כך הרבה אופנות מתחלפות, כוכבים חדשים עולים ויורדים ואנחנו עדיין פה. יוטיוב זה דרך חיים אצלנו, אין לנו כוונה להיעלם. בגלל שיוטיוב היא עדיין פלטפורמה אלטרנטיבית אחרי הטלוויזיה, ולהערכתי לא לעוד הרבה זמן, אנחנו עדיין מסוגלים להתנהל באופן יחסית "נורמלי" בחיים שלנו. בכל זאת בחנוכה האחרון לא יכולנו להגיע עם הילדים לאירועים המוניים, כי זה לא פשוט להתהלך סתם בלי שיתנפלו עלינו מעריצים. אנחנו לא ילדים קטנים, לכן ההצלחה לא עולה לנו לראש, מצד שני זה מאוד כיף, מחמיא ומדהים שיש כל כך הרבה אנשים שאוהבים אותנו ומזמינים אותנו למפגשים ואירועים.

 1. מה הדבר הכי משוגע שמעריץ עשה?

קשה לחשוב על דבר אחד, כל יום יש לנו אינטראקציה משוגעת עם המעריצים. כבר קרה שאיתרו את הכתובת שלנו, הגיעו אלינו פתאום הביתה בשעות הערב, מקישים על הדלת והשאירו מתנה מאוד מושקעת עם מכתב מרגש. גם כשהיינו בחופשה המשפחתית באילת ותיעדנו את השהות במלון מעריצה שלנו שהגיעה עם אמא שלה לקבלה, ביקשה להיפגש ובאמת היה חיבוק מרגש וכיפי, בהפתעה גמורה.

 1. אתם קוראים תגובות? נפגעים? חוששים? משנים משהו בהתנהלותכם ברשת בעקבותיהן?

פחות כותבים לנו תגובות שליליות, כי הקהל שלנו מאוד מעצים ומפרגן לנו. אם יש תגובות מספימות הן מגיעות מילדים שלא ממש יודעים מה זה עבריינות מקלדת והם לא בוגרים מספיק כדי להבין שבצד השני יש אדם עם רגשות, לכן עם הזמן פיתחנו עור של פיל, זה הכרחי כשאתה חשוף ברמה כל כך אינטנסיבית ולאורך זמן. עם זאת, אם יש ביקורת אמיתית ובונה אנחנו ניקח אותה לתשומת הלב וניישם כמובן.

 1. לא חששתם להכניס את הילדים לעולם הזה?

אני לא חוששת כי אני אדם שמאוד פועל מהבטן וגם ג'וזף דומה לי בהיבט הזה. תמיד עשינו מה שאנחנו מרגישים הכי נכון ואמיתי איתו. בכל זאת, יש לנו שליטה כמה אנחנו חושפים ולא נחשוף אותם בסיטואציות מביכות או לא נעימות. צריך לזכור שהם מספקים לנו את החוויות הכי מרגשות, הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ולעולם לא נשאיר אותם בחוץ, אחרת זה גם לא יהיה נאמן מצדנו עבור הצופים שלנו.

 1. לא מעייף אתכם לתעד את החיים באופן תמידי? מה עם פרטיות?

זאת העבודה הכי קשה בעולם. אתה חשוף 24/7, אנחנו שומרים על חיי קהילה מאוד קרובים ואינטימיים, תמיד אנחנו נגיב בעצמנו לצופים שלנו, אין לנו מישהו שמעורב בזה ומנהל את זה מטעמנו. כבר מזמן התרגלנו לכך שהמצלמה הפכה ליד שלישית. גם החופשות הפכו לסוג של עבודה, ומתייצבים עם סט מקצועי של רחפן, ראוטר וכל הציוד המתאים. אז זה נכון שלא הכל נוצץ וורוד כמו השיער שלי, אבל יחד עם זאת, עם כל הקושי בדבר, אנחנו עושים את מה שממלא אותנו ומעניק לנו משמעות, כל זה מפצה על הקשיים.

 1. מורן – כדמות מוערצת ומודל לחיקוי לנוער ולילדים – אילו ערכים חשוב לך להעביר ולהנחיל? כיצד זה בא לידי ביטוי?

סובלנות כלפי האחר וקבלתו הם בגדר ערך עליון. תמיד אני מראה לאורך כל השנה איך אנחנו תורמים ומתנדבים. לקחתי למשל את בתי אמה לארוז בראש השנה ארוחות חג למשפחות נזקקות. הוולוג זכה למאות אלפי צפיות ואף קודם על ידי יוטיוב ישראל בכלי התקשורת. גם כשאנחנו עושים סדר בארונות הבגדים והצעצועים אנחנו תורמים לגורמים רלוונטיים ומדברים המון על נתינה. אחד הסרטונים הכי חזקים שלי נקרא "מתביישת בגוף שלי" שעוסק בבודי שיימינג שיצר הדים ברשת. ערך נוסף הוא המשפחתיות שאין עליו עוררין וגם אותו אנחנו מקדמים ללא הרף.

 1. מהו טיפ הזהב שלכם לוולוגרים מתחילים?

תהיו עצמכם. אנשים מריחים זיופים מקילומטרים. אי אפשר להחזיק דמות אחרת לאורך זמן. ילמדו להכיר ולאהבו אתכם בזכות מי עצמכם.

 1. האם יש טרנד חדש בעולם היוטיוברים? מה להערכתכם הולך להיות הטרנד הכי חם של 2019?

קליפים מוזיקליים מושקעים זה הטרנד שהכי מתחזק, אפשר לראות את המגמה הזאת מגיעה מחו"ל ואין ספק שזה יתפוס פה חזק. באופן כללי כל ענף הוולוגים מתחזק.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

בתנובה אשקלון חוגגים את יום הפלאפל

Share this on WhatsApp בסוף השבוע האחרון צוין יום המוקדש כולו למאכל הלאומי של ישראל- …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.