מזל טוב בנות

 24 בנות חגגו בת מצווה משותפת ביוזמת אגף הרווחה

במסגרת הפרויקט נהנו הבנות מפעילויות רבות, סדנא חברתית לגיל ההתבגרות והתנדבות בקהילה; ראש העיר, תומר גלאם: "תשאפו תמיד גבוה ותעשו הכל כדי להגיע לשם. אנחנו כאן נעשה את הכל כדי לסייע לכן בכך" / נעם טפירו, צילום :סיון מטודי

 

באירוע מרגש במיוחד נערכה בשבוע שעבר חגיגת בת מצווה משותפת ל- 24 בנות, המשתתפות בפרויקט בת המצווה הקהילתית ביוזמת אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית אשקלון.

במסגרת הפרויקט, נהנו הבנות מפעילויות רבות החל מסדנא חברתית לגיל ההתבגרות, סדנת אפייה חווייתית עם ההורים וצילום קליפ מקצועי. בנוסף, בשיתוף עם 'מעגל נשים' הן התנדבו באריזת מזון לראש השנה, התפנקו ביום צילומים לבוק בת מצווה עשיר ומיוחד וחגגו יחד עם הוריהם בערב חווייתי.

חגיגות יום האירוע נפתחו בבית הספר אורט 'אדיבי', בניהולה של אליקי אלקובי. צוות בית הספר, מתנדבות ומתנדבים נוספים סירקו, איפרו ופינקו את הבנות והפכו כל אחת לנסיכה.

אירוע השיא התקיים באולמי 'סילבר' בהשתתפות ראש העיר, תומר גלאם, מ"מ ראש העיר, סופיה ביילין וסגן מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים, דויד וולפסון. האירוע נפתח בשיר מרגש של להקת 'אשקול', והנערות נכנסו לאולם כשכל הקהל מקבל אותן במחיאות כפיים, ועל המסכים מתנוססות תמונות שלהן. לאחר מכן כלות האירוע הפתיעו את כולם בריקוד בליווי והכנה של סטודיו V אשר תרם מניסיונו בהתנדבות. הבנות ריגשו את הנוכחים ואף עין לא נותרה יבשה כאשר כל בת העניקה לאימה מתנה קטנה וחיבוק גדול. בסיום האירוע, כל נערה קיבלה מארז מתנות תרומת 'קופשימחה' ובתוכו שלל מתנות מיוחדות לנערה החוגגת.

ראש העיר, תומר גלאם: "זכות גדולה נפלה בחלקי להיות שותף למעמד המרגש הזה, המהווה אבן דרך משמעותית בחייכן. זהו יום של שמחה והתחלה חדשה, יום של הגשמת חלומות וסימון מטרות לעתיד, תשאפו תמיד גבוה ותעשו הכל כדי להגיע לשם. אנחנו כאן נעשה את הכל כדי לסייע לכן בכך".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הצעיר נגד העירייה

Share this on WhatsApp צעיר בן 21 תובע את עיריית אשקלון- שברתי את הקרסול עקב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.