מינוי מבורך: משה אמסלם נבחר לנהל את המחלקה לחינוך חרדי


ועדת המכרזים בחרה במשה אמסלם לתפקיד מנהל מחלקת החינוך החרדי. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "מדובר בתפקיד חשוב שלראשונה מאויש בעיר אשקלון ונותן מענה לכל המגזרים החרדיים בעיר"

משה אמסלם נבחר לנהל את מחלקת החינוך החרדי בעיר אשקלון. ועדת המכרזים בחרה במר אמסלם פה אחד מתוך 10 מועמדים. מנהל מחלקת חינוך החרדי בעיר אחראי על ריכוז הטיפול בתלמידי החינוך החרדי ב גני ילדים, בתי ספר יסודיים ובתי ספר על יסודיים. ריכוז צרכי החינוך החרדי בתחומי הפדגוגיה, ייזום וליווי הפיתוח של תוכניות ופרויקטים לתגבור והעשרה של התלמידים ועוד.

אמסלם, בן 44, בעל תואר ראשון בחינוך ותואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך. הוא בעל תעודת הוראה ובעברו היה מדריך מחוזי במשרד החינוך וסגן מנהל בית הספר התורני 'נועם'.

עם זכייתו אמר אמסלם, "אני מודה על האמון שנתנו בי. מאמין שבעזרת השם בייחד נשלב כוחות ונצעיד את ילדי החינוך החרדי קדימה, מתוך אמונה ושליחות גדולה".

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "מדובר בתפקיד חשוב שלראשונה מאויש בעיר אשקלון ונותן מענה לכל המגזרים החרדיים בעיר. מעתה לציבור החרדי יש כתובת אחת ואני מאחל למר משה אמסלם בהצלחה בתפקיד החדש".

המשנה לראש העיר לשעבר, חי דהרי: המחלקה לחינוך חרדי שקמה היום היא יוזמה שעמלתי עליה בחצי השנה האחרונה.
נסעתי ללמוד את הרכב ופעולות המחלקה מהערים השכנות ק. גת ואשדוד ועם המסקנות שיצאתי משם יצאנו לדרך עד לגיוס מנהל המחלקה החדש.
אאחל למנהל הנבחר ר' משה אמסלם שיצליח כי יש לו עבודה רבה לפניו וה' יהיה בעזרו בפיתוח והעצמת החינוך החרדי בעיר.

כמו כן לפני עזיבתי סוכם מול ראש העיר על הקמת "קידום נוער חרדי" וכצעד ראשון בקרוב לפי הבטחת ראש העיר יגוייס רכז נוער שיטפל בתחום.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

קבלו אותם: נועה קירל וסטפן

Share this on WhatsApp  אלילי הנוער: נועה קירל וסטפן  במופע מלא ומטורף עם רקדנים ואפקטים. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.