מיריי אלטיט מצטרפת לרשימתו של תומר גלאם

חברת המועצה מיריי אלטיט, הצטרפה לרשימתו של ראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, בבחירות הקרובות. גלאם: “אני רואה חשיבות עליונה בשילוב נשים בהנהגת העיר ומתכוון לאחד את הגורמים החיוביים באשקלון”מערכת אשקלון פוסט

חיזוק  נשי לרשימתו של  תומר גלאם. מיריי אלטיט, חברת המועצה הממונה על החינוך הבלתי פורמאלי בעיר, מצטרפת לרשימתו של ראש עיריית אשקלון בפועל תומר גלאם. בהחלטה זאת, סיכמו השניים כי הם ימשיכו לשתף פעולה גם בבחירות הקרובות. ביום רביעי השבוע לאחר סיכום הדברים ביניהם, הודיעו גלאם ואלטיט על הריצה המשותפת שמעוררת שיח פוליטי נרחב וחיובי.

אלטיט, אשת עשייה .הוכיחה במהלך הקדנציה החולפת את המקצועיות שלה, היושרה שלה והעמידה על עקרונותיה, ביססה את מעמדה כחברת מועצה מובילה, ראויה ואיכותית. זה היה אך טבעי, שברגע שיחל המירוץ לבחירות 2018, אלטיט תקבל הצעות רבות לחיבור משותף ואכן היא הפכה להיות מחוזרת בקרב המועמדים כולם.

כזכור, עם כניסתו לתפקיד של ראש עיריית אשקלון בפועל, הודיעה מיריי אלטיט כי היא מצטרפת לקואליציה שלו ומשלבת איתו כוחות. גלאם מצידו העניק לאלטיט סמכויות והיא המשיכה לכהן כממונה על החינוך הבלתי פורמאלי. במסגרת תפקידה אלטיט אחראית על כל מערך הצהרונים והקייטנות בעיר, משמשת כיו”ר דירקטוריון רשת המתנס”ים “פי כמה”, וכן ממונה על קידום מעמד האישה בעיריית אשקלון.

ביום רביעי כאמור החליטה אלטיט שלאחר שבחנה את מצב המפה הפוליטית הנוכחית, המועמד הראוי ביותר לראשות עיריית אשקלון הוא תומר גלאם, והודיעה על הצטרפותה לרשימתו. “אני חברת מועצה מזה כחמש שנים ובמהלך הקדנציה ביצעתי מספר תפקידים בוועדות העירייה וכממונה על החינוך הבלתי פורמלי, קידום מעמד האישה והשירות לתושב”, מסרה אלטיט בתגובה על מה שהוביל אותה לקבלת ההחלטה. “במסגרת תפקידים אלה, נוצרו שיתופי פעולה עם חברי המועצה וביניהם עם תומר גלאם. ההיכרות לאורך השנים, שיתופי הפעולה והעבודה המשותפת התהדקו עם הצטרפותי לקואליציה של תומר גלאם כראש עיריית אשקלון בפועל. ההחלטה להתמודד בבחירות הקרובות למועצה ברשימה אחת יחד איתו התקבלה לאחר מחשבה רבה על טובת העיר ותושביה”.

עוד מציינת אלטיט כי: “כנבחרת ציבור, שמתי לי למטרה לשרת את הציבור, במסירות, נאמנות וללא משוא פנים.

בכוונתי להמשיך לעשות זאת לצידו של רה”ע בפועל, תומר גלאם, ויחד איתו להמשיך ולפעול לרווחת התושב.

אני מאמינה שיחד נמשיך בתנופת העשייה באחריות, שקיפות ומקצועיות. ברצוני לברך את כל עמיתיי המתמודדים בבחירות הקרבות ולאחל להם בהצלחה. זו זכות לשרת ציבור ומי ייתן ונזכה להמשיך ולעשות זאת בענווה, דרך ארץ ומסירות”.

מראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, נמסר בתגובה: “מיריי אלטיט היא חברת מועצה איכותית ומוערכת, אשת עשייה שפועלת רבות למען העיר ותושביה ובעיקר למען החינוך ולמען ילדינו. שילוב הכוחות בינינו הוא אך טבעי לאור הדרך המשותפת  שלנו במועצת העיר בה היינו שותפים לקידום פרויקטים רבים בוועדות השונות. אני רואה חשיבות עליונה בשילוב נשים בהנהגת העיר ותרומתה של מיריי בתחום זה ניכרת. יחד נמשיך בהצלחה להצעיד את אשקלון למקומות טובים יותר להם היא ראויה להגיע”.

באשר לחיבורים נוספים ציין ראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, כי “הרשימה שלנו מתגבשת ומתחזקת ובכל יום מצטרפות אלינו עוד ועוד דמויות מפתח מובילות שרוצות עתיד טוב יותר לעיר. לכולנו יש רצון משותף ומטרה ברורה: אשקלון לא חוזרת לאחור, אשקלון יוצאת לדרך חדשה. אני מתכוון לאחד את כל הגורמים החיוביים באשקלון למהלך של אחדות והירתמות למען העיר ולמען תושביה. לתושבי אשקלון מגיעה מנהיגות שתיתן ולא תיקח, שתשרת ביושר ובאמונה ותחזיר את הכבוד שאבד לעיר. בשנה וארבעה חודשים בהן אני מכהן בתפקידי נעשו פה דברים שלא נעשו שנים. החינוך באשקלון בעלייה, אין שכונה או רחוב שלא הגענו אליו, נבנו בתי ספר חדשים והתווספו כיתות לימוד ועוד. גם המחלף הצפוני נבנה בימים אלו כמו תכניות רבות שעומדות על הפרק. בשבועות הקרובים צפויות הפתעות וחיבורים נוספים”.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הצלילה האחרונה של אופיר

Share this on WhatsApp אופיר ורובל צלל ביום שישי בחופי אשקלון. דווקא שם, במקום שכה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.