מיריי חזרה לקואליציה

אלטיט:”החלטתי להצטרף לעשייה”

הקואליציה של תומר גלאם מתחזקת. מיריי אלטיט עברה לקואליציה. “באתי לעבוד ואני רוצה להמשיך לעשות למען הבוחרים שלי”

 

הקואליציה של ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם מתחזקת. היום (ד’) הצטרפה רשמית מיריי אלטיט לשורותייה.ככל הנראה מיריי היא לא היחידה שתעזוב את האופוזיציה ותצטרף לשורות הקואליציה.

בפוסט שהעלתה לדף הפייסבוק שלה כתבה:”בשנים האחרונות הצטרפתי למועצת העיר אשקלון, מתוך רצון להוביל יחד עם נבחרי הציבור, שקיבלו את אמון התושב לקדם ולשפר את איכות החיים שלנו בעיר.
השתלבתי כממונה וחברה בוועדות הרשות בתחומים בהם מצאתי עניין וסברתי שהניסיון, הידע והמפגש היומיומי שלי עם הציבור יועילו לקידום ושיפור מתמיד

חרף האירועים אתם נאלצנו להתמודד כנבחרי ציבור ותושבים, המשכתי בעשייה ועשיתי לילות כימים בשיתוף פעולה עם עובדי הרשות המסורים כדי למלא אחר ההתחייבויות שלי כנבחרת ציבור. לאחר תקופה קצרה יחסית באופוזציה, החלטתי לחזור ולמלא אחר השליחות הציבורית שלי מתוך הקואליציה. שליח ציבור ברשות המוניצפלית מתקשה עד כדי לא יכול ליצג את הציבור שבחר בו מתוך ספסלי האופוזציה. היכולת להוביל, להשפיע, לקדם ולהשמיע את קולם של התושבים נמצאת בקואלציה מטבע הדברים. ואני, כמי שכל חיי התנדבתי למען הקהילה על כל גווניה לא רואה את עצמי ממשיכה את דרכי הציבורית מספסלי האופוזציה.
הברירה בין להיות חברת מועצה ומייצגת ציבור באופוזציה, נוטלת יכולת להוביל ולהשפיע, אל מול האפשרות של להמשיך ולכהן כחברה במועצת העיר ממקום בו ניתן להמשיך את שהתחלתי עם כינונה של המועצה הנוכחית, היא האפשרות בה בחרתי להמשיך את דרכי.

לאחר פגישה עם רה”ע תומר גלאם ולאחר שהתרשמתי מעל לכל ספק, שהוא מקדם בברכה את הצטרפותי, תוך שיוענק לי מרחב עשיה שכולל בתוכו אחריות וסמכות לפעול בשיקול דעת תוך הקשבה מתמדת לצורכי הפרט ובד בבד לראות את טובת הכלל בשקיפות מלאה ושיתוף פעולה עם רה”ע מתוך אמונה ברצון והיכולת שלו להוביל את העיר , החלטתי לחזור למקום ממנו אמשיך לפעול למענכם במלא העוונה, הנאמנות, המסירות ושיתוף הפעולה.

אני חוזרת להתנדב בכל אותם תחומים שמהווים בעיניי כמחוללי שינוי, מנוף למוביליות חברתית ומקור השפעה לדור ההווה ולילדי המחר. מבלי לשכוח ולזנוח את משמעות היותי אישה, אם ורעיה שרואה חובה מוסרית לקדם נשים ולהעניק להן הזדמנות שווה בתעסוקה, בחינוך, בפוליטיקה ובקהילה.

אני רואה בהזדמנות להיות שליחת ציבור, זכות גדולה.
ואני תפילה, שאמלא את תפקידיי במסירות וללא משוא פנים”

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

גלאם רוצה את פייזר באשקלון

Share this on WhatsApp ראש העיר אשקלון לראש הממשלה: ״פעל להקמת מרכז הפיתוח ומפעל החיסונים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.