ממשיכים את דרכו של אבי

במהלך ערב גיבוש של קרן 'יעלה ויפרח' ע"ש עו"ד אבי יפרח ז"ל נחשפו הסטודנטים לסיפור חייו המרתק של לירון אטיה שהצליח לשנות את המציאות/ מערכת אשקלון פוסט

 ביום חמישי שעבר, התקיים ערב גיבוש של קרן "יעלה ויפרח", על שם עו"ד אבי יפרח ז"ל במכללת אשקלון במסגרתו התארח לירון אטיה, סולן להקת הפיל הכחול, התקיימה פעילות ״קפסולת זמן״ לסטודנטים של הקרן, הוענקו תעודות הצטיינות ונחשף הלוגו של הקרן.

במהלך הערב הסטודנטים נחשפו לסיפור חייו המרתק של לירון אטיה ושמעו ממנו על הדרך שבה הוא בוחר לראות ולשנות את המציאות, כולל באמצעות פעילות הסטודיו שהקים Look & Listen שהפיקה בין היתר את הסרטון הישראלי הכי נצפה בעולם (מריו) עם למעלה מ-150 מיליון צפיות. בנוסף להרצאה הסטודנטים לקחו חלק בפעילות "קפסולת זמן" להגדרת חזונם ומטרותיהם האישיות והמקצועיות ושאותה יישמו עם התלמידים בבתי הספר בהן הקרן פעילה באשקלון.

הקרן העניקה פרסי הצטיינות לסטודנטים משנה ראשונה על תרומה ומנהיגות חברתית בבתי הספר באשקלון. הפרסים הוענקו על ידי נציגי המשפחה – מיקי יפרח, אדית אלון וד״ר חן יפרח, נציגת דירקטוריון הקרן מרגלית אלעזרא, רכזת המדור למעורבות חברתית של דיקן הסטודנטים מיכל כהן, ונציגי בתי הספר.

הקרן פועלת זאת שנה שניה. הסטודנטים של הקרן מסייעים לתלמידי תיכון להתכונן לבגרויות. הפעילות הוקמה על ידי עו״ד אבי יפרח ז״ל במכללת אשקלון לקידום החינוך והעשייה החברתית באשקלון, והיום הקרן לזכרו פועלת בשיתוף עם מכללת אשקלון בראשות ד״ר פנחס חליווה, קרן אלעזרא, קרן אשקלון ומפעל הפיס.

הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים שבתמורה למלגה עוזרים לתלמידים בבתי ספר תיכוניים באשקלון. מלבד המענק הכספי קרן "יעלה ויפרח" מעניקה מעטפת מלאה של ארגז כלים ותמיכה לסטודנטים שהתקבלו לתוכנית לאורך כל שנת הלימודים כולל הכוונה תעסוקתית ואירוח דמויות מובילות מהעולם העיסקי והציבורי. כמו כן הסטודנטים מעורבים בניהול הקרן לעידוד ושיפור יכולות ניהול ומנהיגות. הקרן בוחרת כל שנה עד 25 סטודנטים מתוך מאות מועמדים. סטודנטים שעוברים לשנה השניה אף זוכים למלגה מוגדלת.

 

 

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

שופינג ברשת

Share this on WhatsAppאז כבר מזמן שרובנו עברו לשופינג אונליין, כי בינינו – למי יש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.