ממשים את האיום – עתירה הוגשה כנגד עירית אשקלון

לאחר שבעירית אשקלון לא עמדו באולטימטום שהציבה סיעת האופוזיציה ״אשקלון בתנופה״ להעלות לסדר היום קיום דיון בעינין הדחת שמעוני מתפקידו, הראו בסיעה כי הם גם יודעים לבצע, ולפני כשעה קלה הגישו לבית המשפט עתירה מנהלית.

נציג סיעת אשקלון בתנופה הגיש באמצעות עו"ד תמר קידר עתירה מנהלית למתן צו על תנאי להעלות את הצעת שלמה כהן להעלות על סדר יום ישיבת המועצה, הצעה לכינוס ישיבת מועצה לדיון על הדחת ראש העיר בשל התנהגות בלתי הולמת.  העתירה הוגשה מיד עם תום האוליטמטום שהוגש היום.  יש לציין כי ההתעלמות המוזרה של העירייה היא למרות הרוח הגבית שקיבלה דרישתו של מר שלמה כהן,  ממשרד הפנים שהבהירו עמדה חד משמעית התומכת בגישתו של שלמה כהן   להחלטת בית המשפט תהיינה השלכות גם על הצעות לסדר שלא הוכללו  בעבר על ידי היועצת המשפטית לעירייה בטענה שהמועצה אינה מוסמכת לדון בהן. הבוקר שיגרה סיעת ״אשקלון בתנופה״ באמצעות עורכת הדין תמר קידר, מכתב לעיריית אשקלון בנוסח הבא:

״בהמשך למכתבו של הממונה על מחוז דרום משרד הפנים, שהתקבל הבוקר באמצעות דואר אלקטרוני;  הריני להודיע כי העתירה המנהלית לבית הדין לעניינים מנהליים מוכנה להגשה. 
ככל שלא תודיעו עד השעה 11:30 היום, 1.1.17 כי ההצעה לסדר היום של שלמה כהן תועלה לישיבת מועצה מן המניין מחר, 2.1.2017, הרי שהעתירה תוגש היום בשעה 13:00 .
העתק הימנה יצורף לתגובתכם עם הגשתה.
זוהי התראה אחרונה בהחלט!!!״
בעירית אשקלון לא מיהרו להיענות לדרישות האופוזיציה, וכעת מראים שם בפעם המי יודע כמה כי הם לא רק מאיימים אלא גם מבצעים. לפני כשעה קלה הוגשה עתירה לבית הדין בדרישה להפוך את הצו על תנאי לתו מוחלט ואף לחייב את עיריית אשקלון בשכר טרחה והוצאות משפט.
נראה כי שמעוני עדיין לא הפנים שדרישות האופוזיציה אינן מנוגדות לחוק וכי דרישתם שיעבוד לפי החוקים – רצינית היא.
שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות admin

קרא גם:

מגדליי רוברט

Share this on WhatsApp איך הפך רוברט הרוש, הילד שהגיע ממרוקו היישר לצריף בשכונות שמשון לאיש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.