מנהל אגף פדגוגיה הנבחר: אלעד פורטל

ועדת מכרזים בחרה באלעד פורטל לתפקיד מנהל אגף פדגוגיה. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "מערכת החינוך באשקלון זוכה להישגים רבים, הן בתחום החברתי והן בתחום הפדגוגי. אני מאחל למר אלעד פורטל בהצלחה בתפקיד החדש"

אלעד פורטל נבחר לנהל את אגף הפדגוגיה בעיריית אשקלון. ועדת המכרזים בחרה במר פורטל פה אחד מתוך 6 מועמדים. מנהל אגף פדגוגיה אחראי בין השאר על הרצף הפדגוגי בגני הילדים, בתי הספר היסודיים ובתיכונים. מעקב ובקרה אחר ההישגים בבתי הספר היסודיים (מבחני מיצ"ב) ובעל יסודיים בזכאות לבגרות ערכית ומצטיינת.
אלעד פורטל, בן 30, מאשקלון בוגר תואר ראשון ושני במדעי הרוח וכיום דוקטורנט וחוקר של יהדות ספרד באוניברסיטת בר-אילן. בעל ניסיון רחב בתחום החינוך וההוראה, ובעל תואר בחינוך, תעודת הוראה ורישיון לעיסוק בהוראה. בעבר לימד בבתי-ספר יסודיים, על יסודיים ובשנים האחרונות ניהל את מחוז דרום של ארגון "כל ישראל חברים – ממזרח שמש"– ארגון יהודי עולמי ותיק הפועל לטיפוח החינוך בישראל, לקידום חברה ערכית ושוויונית ולהנעת מוביליות חברתית בעיקר בפריפריה.
עם זכייתו אמר אלעד פורטל: "אני מתרגש מאוד ומודה לעיריית אשקלון ומנהליה על האמון בי. התפקיד שאליו אני נכנס הוא בעל משמעות רבה ואני מתחייב לעשות הכל כדי לקדם את החינוך והפדגוגיה באשקלון".
ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "מערכת החינוך באשקלון זוכה להישגים רבים, הן בתחום החברתי והן בתחום הפדגוגי. אני מאחל למר אלעד פורטל בהצלחה בתפקיד החדש".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

מאסטר שף נוסח אשקלון

Share this on WhatsApp  מאות משתתפים בתחרות הבישול 'גורמה בשכונה' חוויה משפחתית שלא נראתה כמותה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.