מנכ"לית החברה העירונית: רונית מצליח


ועדת איתור בחרה ברונית מצליח לתפקיד מנכ"לית החברה העירונית לתרבות, נוער וספורט. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "אני מברך את גברת רונית מצליח על זכייתה, אני משוכנע כי היא תצעיד את החברה קדימה ומאחל לה בהצלחה בתפקיד החשוב והמאתגר"

רונית מצליח נבחרה לנהל את החברה העירונית לתרבות נוער וספורט. ועדת האיתור, שמורכבת מנציגת דירקטוריון, נציג החברות העירוניות ונציג משרד הפנים בחרה בגברת מצליח פה אחד מתוך 18 מועמדים. החברה העירונית אחראית בין השאר על ניהולם השוטף של היכל הספורט, הקונסרבטוריון העירוני, הבריכה העירונית וכן להקת ״הורה אשקלון״. 

למצליח ניסיון ניהולי בכיר במגזר הציבורי, בעבר פיקדה על כלא נווה תרצה ובהשכלתה היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל ציבורי, שניהם של אוניברסיטת בן גוריון בנגב.  

עם זכייתה אמרה רונית מצליח: "אני מאוד מתרגשת, מצפה ומחכה להוביל את החברה העירונית. בפני ניצבים אתגרים רבים ולראשונה בחיי אעבוד בעיר אשקלון, עיר מגוריי וזו בהחלט סגירת מעגל משמחת עבורי. אני מודה לחברי הוועדה על האמון שנתנו בי".

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "אני מברך את גברת רונית מצליח על בחירתה לתפקיד, משוכנע כי היא תצעיד את החברה קדימה ומאחל לה בהצלחה בתפקיד החשוב והמאתגר".

נדגיש כי אישור המועמדות של רונית מצליח כפוף לאישור הדירקטוריון ומשרד הפנים.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

כל הכבוד למקיף א'

Share this on WhatsAppטקס הענקת הפרס הארצי בחינוך הגופני, לתיכון מקיף עירוני א' באשקלון, לשנת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.