"מסחררת אותנו כמו סביבון"

במילים חמות אלו ותשואות רמות, הודו חברי ארגון הגמלאים ליו"ר שרה זכריה על פועלה למענם במסיבת החנוכה שהתקיימה השבוע בהיכל התרבות. שרה זכריה: "מהגדרת גמלאים ואזרחים ותיקים, הפכנו לצעירים חסרי מנוח"

היכל התרבות באשקלון התמלא מפה לפה ביום שלישי השבוע במסגרת מסיבת חנוכה לחברי ארגון הגמלאים העירוני. מאות הגמלאים שמילאו גם את היציע, נהנו מתכנית תרבותית עשירה "פלמנקו אנדלוסיה" שכללה הופעה של 28 נגנים מהתזמורת האנדלוסית ירושלים יחד עם שלושת הסולנים: יהודה שוויקי, יעל הורוביץ וילד הפלא האשקלוני, גלעד יחיא ולהקת הפלמנקו.

באירוע המכובד נכחו גם ראש עיריית אשקלון, איתמר שמעוני, חבר המועצה, הרב יעקב אביטן ומנכ"ל העירייה, חיים סופר. את הערב פתחה המנחה מזל ברגמן שהודתה ליו"ר הארגון שרה זכריה על פועלה וסקרה את הרחבת הפעילות למען ציבור הגמלאים בעיר. עוד בירכה מזל ברוח החג: "לנו הגמלאים נס קרה שמצאנו את שרה זכריה והיא מצאה אותנו. שרה הרימה את האבוקה בעיר לטובת הגמלאים וכמו סביבון מסחררת אותנו במבחר הפעילויות שלנו".

גם ראש העיר, איתמר שמעוני, בירך את הנוכחים בברכת חנוכה שמח ואמר: "אנחנו בחודש כסלו – זהו חודש שמורכב מכיס ולב. יש לכם את שרה זכריה, מובילת הגמלאים עם כזה לב רחב. יש פה מנוע של הגמלאים שסוחב את כל הצעירים בעיר".

שרה זכריה הייתה נרגשת מאוד ובירכה את חבריה הגמלאים לקול מחיאות הכפיים: "מסיבת החנוכה שחוגגים הערב הפכה למסורת בנוסף לשלל הפעילויות המתקיימות להנאת החברים. מידי שנה אנו מעלים את הרף, ומהגדרת גמלאים ואזרחים ותיקים, הפכנו לצעירים חסרי מנוח. חבריי הגמלאים, אני מודה לכם על שיתוף הפעולה המלא ומעריכה מאוד את אהבתכם ואת השותפות המלאה שלכם לפועלנו".

לאחר הברכות צפו בהנאה מאות הגמלאים במופע המרהיב שגם היה מדובר עוד כמה ימים לאחר מכן.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

קבלו אותה

Share this on WhatsApp ליאן קטני בסינגל חדש – "להיות שלם" ליאן קטני בת ה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.