משהו חדש התחיל היום

חוזרים ללימודים:
30,211 תלמידים פתחו את שנת הלימודים החדשה באשקלון
רגעי שיא מרגשים נרשמו בפתיחת בית הספר המשופץ 'מעיין שרה' ובפתיחתם של מוסדות החינוך החדשים בשכונת 'אגמים'/ אתר אשקלון פוסט, צילום:סיון מטודי

באווירת חג צבעונית ומהנה פתחו 30,211 תלמידים את שנת הלימודים תשע"ט בבתי הספר ובגני הילדים באשקלון; 2,294 מהם עשו את הצעד הראשון שלהם היישר לכיתה א'.

רגע השיא של היום נרשם עם פתיחתו של בית הספר 'מעיין שרה', שהורחב ושופץ באופן משמעותי לטובת תלמידיו עם הצרכים המיוחדים. נזכיר כי עד לפני פחות משנה, מבנה בית הספר לא נתן מענה לצרכי התלמידים וכעת, עם השלמת העבודות במקום, הם יוכלו ליהנות מכיתות חדשות, שירותים, מקלחות וחדרי הרגעה צמודים, ארבעה ממ"מים חדשים, פיר מעלית ומעלית וגולת הכותרת – דירה ללימוד חיים רגילים.

התרגשות נרשמה גם בקרב הורי ותלמידי בתי הספר החדשים בשכונת 'אגמים' – מקיף ו' ובית הספר היסודי בשכונה. המקיף, שנבנה לראשונה בעיר מזה 9 שנה, כולל צוות מורים צעיר ונמרץ ותהליכי הוראה בשיטות מגוונות: למידה חוץ כיתתית ובינתחומית וכיתת מופ"ת. כמו כן, יוביל בית הספר פדגוגיה חדשנית באמצעות תקשוב המאה ה-21 וכיתות מתוקשבות; חינוך למעורבות בקהילה דרך מיזמים שונים עם גני ילדים ובתי ספר יסודיים; חינוך לקיימות ולאורח חיים בריא ומענה דיפרנציאלי לכל תלמידה ותלמיד על פי צרכיו הייחודיים.

נציין כי היום הראשון ללימודים עבר בהצלחה וללא תקלות. הדבר עומד לזכות ההיערכות המקדימה שנערכה בקרב כלל הגורמים המקצועיים בעירייה, החל ממינהל החינוך, דרך בינוי ותשתיות, תיפעול ושפ"ע, וכלה באגף השירות העירוני שנתן מענה למספר מצומצם של פניות, לעומת שנה שעברה.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

מוזמנים ליריד התעסוקה והמלגות

Share this on WhatsAppיריד תעסוקה, השכלה ומלגות לראשונה, היריד ישלב את שלושת תחומי הליבה הקשורים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.