מתכוננים לחנוכה

בחב”ד אשקלון נערכים למבצע חלוקת צעצועים בבתי רפואה ברחבי הארץ/אראל טפירו

בשיתוף פעולה מיוחד  של  חב”ד אשקלון וארגון כולל חב”ד העולמי, יחולקו  במהלך חג החנוכה מאות רבות של משחקים יקרי ערך לילדים המאושפזים  בבתי רפואה ובמוסדות חינוך לילדים בעלי צרכים מיוחדים ברחבי הארץ.

בחב”ד אשקלון עמלים בימים אלו על השלמת הפרויקט המיוחד שדורש הערכות לוגיסטית גדולה ותאום מול מספר רב של גורמים, וכמובן גיוס המשאבים לצורך כך.

המוטו של הפרוייקט הוא לשמח את הילדים שמאושפזים בחג החנוכה.  מלבד החוויה הלא נעימה שבאשפוז, הילדים חשים כי הפסידו את שמחת החנוכה. חלוקת הצעצעים מביאה לילדים  שמחה גדולה” , אומרים בהנהלת חב”ד אשקלון.

 מכתב שנשלח למשרדי חב”ד ע”י א.  פ. –אימא לילדה שהייתה מאושפזת בחג החנוכה אשתקד, נכתב:  “הרב  ליברמן וכל הצוות של חב”ד  דאגו שהילדים במחלקה יקבלו צעצועים יוקרתיים  בשווי של מאות שקלים, גם אחרי שהמסיבות הסתיימו נשארו הילדים המאושפזים עם מתנה ענקית ויקרה שהקלה עליהם במעט את הקושי שבאשפוז”.

במצוות הרבי מליובוויטש, להביא את מצוות ושמחת החג לכל אחד ואחד, רבני חב”ד ומתנדבים יבקרו במהלך חג החנוכה, בבתי אבות,  בבתי רפואה , בסיסי צה”ל ובקרב כוחות הביטחון וההצלה, להדלקת נרות חנוכה  וחלוקת סופגניות.  הדלקות נרות חנוכה יתקיימו גם בחוצות העיר ובמרכזים ההומים.  להצטרפות ולהתנדבות: לפעילות חנוכה  08-6754913

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

משפטני העתיד של רונסון

Share this on WhatsApp  תכנית חדשה שהחלה  בבית הספר “אורט הנרי רונסון”, תכשיר את התלמידים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.