מתמודדים עם הזיכרון של ההורים

מפגש לבני משפחה מטפלים ואנשי מקצוע נערך באשקלון/ במטרה לחשוף מידע בתחום הזקנה ולהנגיש את השירותים הקיימים עבור בני משפחה המטפלים בחולי דמנציה/ אילת טפירו

בשבוע שעבר התקיימה במרכז יום 'אהבה', המיועד לטיפול בחולים דמנטיים, הרצאה בנושא 'אפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך – ומה שביניהם', בהשתתפות כ-100 בני משפחה ואנשי מקצוע בתחום.

את ההרצאה העביר מומחה בתחום המשפט, עו"ד וד"ר מיקי שינדלר, שהסביר את המושגים השונים, ומידת הרלוונטיות עבור בני המשפחה. ההרצאה התקיימה במטרה לחשוף מידע בתחום הזקנה ולהנגיש את השירותים הקיימים עבור בני משפחה המטפלים בחולי דמנציה.

הערב החשוב התאפשר בזכות שיתוף הפעולה בין האגף לשירותים חברתיים, המחלקה לאזרחים ותיקים,  עמותת מט"ב, המפעילה את המרכז, מייסד עמותת 'מרווה', מיקי שינדלר וחברות הסיעוד.

בתוך כך נציין כי, לעיתים קרובות, מתקיימת במרכז יום 'אהבה' קבוצת תמיכה לבני משפחה, המטפלים באנשים עם דמנציה ואלצהיימר בהנחיית עובדות סוציאליות מומחיות. הקבוצה מאפשרת הזדמנות לעלות נושאים שקשורים בהתמודדות עם הטיפול בחולה וקשיים העולים בעקבות המחלה. ההשתתפות בקבוצה היא ללא עלות.

כמו כן, במרכז מתקיימות פעילויות רבות ומגוונות והמבקרים נהנים מארוחות ומטיפול אישי. ניתן לתאם ביקור להתרשמות בטלפון 08-9172846/49 או במייל  .ahava@matav.org.il

להצטרפות לקבוצת תמיכה יש לפנות למחלקה לאזרחים ותיקים במספר 08-6748623 או באמצעות דואר אלקטרוני: Sara-sh@ashkelon.muni.il, shiran-m@ashkelon.muni.il.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הגיע הזמן. החל ממחר שוטרים באשקלון

Share this on WhatsApp הגיע הזמן*החל ממחר: עשרות שוטרים ופקחים יגיעו לאשקלון להגברת האכיפה*ראש העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.