ניוז מרץ 2018 היכל התרבות

מרץ שמח בהיכל התרבות באשקלון. מגוון הצגות ואירועים  לגדולים וגם לקטנים!!

חנוך דאום

מוצ"ש, 3/3/2018  בשעה 21:30

חנוך דאום, מתנחל שלא מאמין באלוהים אבל הולך לבית כנסת, ימני שאומר שאין לו בעיה להחזיר שטחים (פשוט אין למי…), מנסה במשך שעה לפצח את חידת הקיום שלנו עלי אדמות ומצליח.  סתם, הוא לא. אבל הוא כן ממקד את הסכנות שאורבות לנו בגרעין האיראני ובקבוצות ווטס אפ, וטוען שמלבד הבעיה הישראלית פלסטינית, אין דבר שמגבונים לחים לא יכולים לפתור. חנוך דאום בן 39, נשוי ואב לארבעה, מזמין אתכם להצטרף למסע בימתי אסוציאטיבי אל תוך ראש חרדתי. כי החיים, ככה אבא שלו אמר לו תמיד, הם תקופה קשה.

מכירה מוקדמת 119ש"ח

 אלי ומריאנו

יום ראשון, 4/3/18 בשעה 20:30

מחיר מלא 159 ש"ח

מכירה מוקדמת 99 ש"ח

 מצחיקונת

רבעי-חמישי, 7-8/3/18 בשעה 20:30

מוצ"ש, 10/3/18 בשעה 20:30

סיפורה של פאני ברייס, שחקנית יהודיה מברוקלין, קומיקאית מחוננת, שהופיעה על הבמה מגיל 13 ופילסה את דרכה לצמרת עולם הבידור בניו- יורק .היא כובשת את לב הקהל וגם את ליבו של ניק ארנשטיין,
מהמר מוכר, המחזר אחריה. כשהיא מוזמנת להצטרף לסיבוב ההופעות של המפיק האגדי פלורנץ זיגפלד היא הופכת לכוכבת, אולם כשאהובה נאלץ לרגל עסקיו להעדר מהארץ היא מחליטה לרדת מהבמה וללכת אחריו.
כשהשניים שבים מסיבוב הימורים בחו"ל, פאני חוזרת לבמה וארנשטיין שוב מסתבך בחובות ומורשע במעילה.  האם האהבה תנצח כנגד כל הסיכויים?
מחיר מלא 299 ש"ח

מכירה מוקדמת 199 ש"ח

הקומפניון דה לה שנסון

יום שני, 12/3/18 בשעה 20:30

מכירה מוקדמת 85ש"ח

ועד קבוצה 80 ש"ח

מי לקח את הגבינה שלי

יום רביעי, 14/3/18 בשעה 17:30 מכירה מוקדמת 75 ₪

 

מיכל הקטנה- חנהלה ושמלת השבת

חמישי, 15/3/18 בשעה 17:30

סיפורה של חנה'לה הלובשת ביום שישי את שמלת השבת החדשה שתפרה לה אמהּ. היא נזהרת שלא ללכלך את השמלה, אך לאחר שהיא מסייעת לקשיש הסוחב שק פחמים, היא מגלה ששמלתה התלכלכה. היא מתיישבת בצד הדרך ובוכה משום שאינה רוצה לצער את אמהּ כשתראה את השמלה המלוכלכת. הירח הרואה את דמעותיה שולח קרני אור המנקות את הכתמים, ונותן במקומם אור הזורח משמלתה של חנה'לה, סיפורה המרגש של חנה'לה, מלא בערכים, עזרה לזולת, אהבת אדם ואהבת השבת .

 

מכירה מוקדמת 75 ₪

אימי הגנרלית- ציפי שביט

מוצ"ש, 17/3/18 בשעה 21:00

 

אם מסורה מגיעה עד ליחידה הצבאית שבחרמון, להביא לבנה החייל אוכל ביתי.

סגן גבי נבוך ומבולבל מהתזמון הגרוע של אמו, מפקיד אותה אצל הסמל אזולאי,שבהמשך יקלל את הרגע שהופקד לשמור על אמו "הלא מזיקה" של סגן גבי. אך מה שנראה כמו התחלה של יום רגיל, הופך במהרה ליום מלא בטעויות. האם משתלטת על כל היחידה, מלמדת את המזכירה הצבאית שמאוהבת בבנה על נשיות ויופי,חושדת שבעלה בוגד בה ועל הדרך מספיקה להסתבך עם אנשי האו"ם ונקלעת בטעות אל קו האויב.

כירה מוקדמת 129 ש"ח

ועד קבוצה 119 ש"ח

 התזמורת הסימפונית אשדוד – קסם של אופרה

ראשון, 18/3/18 בשעה 20:00

בתוכנית: ז'. ורדי – פתיחת אופרה "כוחו של גורל", י.שטראוס-פתיחה לאופרטה " עטלף, " פ .מסקאני- דואט של אלפיו וסנטוצה  מתוך האופרה "אבירות כפרית", ג' ורדי-אריה של אבולי מתוך האופרה "דון קרלוס", ז' ,ביזה –הבנרה מתוך האופרה "כרמן",  ג',פוצ'ני–אריה של לאוראטה מתוך  האופרה "ג'אני סקיקי" , ג'.ורדי – אריה של רנאטו מתוך האופרה "נשף המסכות", ג.דוניצטי–– אריה של מאלטסה מתוך האופרה "דון פסקואלה" פ.לגהר– אריה  של ג'ודיתה מתוך האופרטה "ג'ודיתה ,שירים מתוך מחזות הזמר של ל.ברנשטיין "קנדיד"  ושל ג' קרן "רוברטה", גרשווין –אריה של קלרה מתוך האופרה "פורגי ובס ,"  ל.ובר דואטים  ממחזמר "פאנטום האופרה" ועוד.

 

מכירה מוקדמת 110 ש"ח

 יהודי טוב

שלישי-חמישי, 20-22/3/18 בשעה 20:30

מוצ"ש, 24/3/18 בשעה 21:30

סמיון, איש עסקים יהודי, נמצא בדרכו לביתו שבוורשה. הוא נכנס אל קרון מפואר, שם הוא פוגש בזקנה מסתורית, כומר נעים הליכות ואחות יפיפיה, המנהלים ביניהם ויכוח נוקב, מסעיר ומצחיק אודות אשמתם של היהודים בכל תחלואיה של אירופה. למרבה האירוניה, דווקא האחות היפיפיה היא שמחזיקה בדעות הנחרצות והמגובשות, אודות העם הנבחר והדרכים בהן יש לטפל בו.

סמיון מחליט ללמד אותה לקח, אותו היא לא תשכח במהרה המחזה ״יהודי טוב״

הינו סיפור אהבה מטלטל על רקע

אירופה של שנות שלושים . המחזאי הנרי יאגלום, הינו תסריטאי הוליוודי, שכתב את המחזה בעקבות אירועים אמיתיים, אותם חווה אביו באירופה של שנות השלושים. המחזה וההצגה זכו לתשבחות רבות ברחבי ארצות הברית.

 

מכירה מוקדמת 119 ש"ח

ועד קבוצה 80 ₪

 הכבש ה-16

רביעי, 23/3/18 בשעה 17:30

סיפורה של חבורת ילדים המגיעים לגן שלהם כשהוא סגור, לחפש את דניאל, חברם הטוב, שנעלם. זהו מסע התבגרות בו מגלים הילדים את ערכם המופלא של חברות וקבלת האחר.

הפקה חדשה וסוחפת של המחזמר המצליח ״הכבש הששה עשר״ המעניקה הזדמנות ליהנות ולהתרגש מהשירים

והלחנים הנפלאים כגון: ״גן סגור״, הילדה הכי יפה בגן״, ״אני אוהב״, ״לילה טוב״,״איך שיר נולד״ ורבים אחרים לילדים הנחשפים לראשונה צפויה חוויה קסומה ומהנה, שבוודאי תלווה אותם אל בגרותם.

 

מכירה מוקדמת 75ש"ח

 

 היכל התרבות אשקלון

הנשיא 82, אשקלון |  ימים א׳-ה׳ 9:00 – 19:00, יום ו׳ 9:00 – 12:00

לרכישה והזמנות: 086701514 פקס: 086701526

https://www.ashkelonline.co.il/search

https://www.facebook.com/tarbut.ashkelon/

 

*מומלץ להדפיס

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

תלמידי מקיף א' הלכו לקלפי….

Share this on WhatsAppתלמידי מקיף א' באשקלון הכריעו במדגם הבחירות, רוב מוחץ לרשימת הליכוד עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.