נקודת זכות

ציפינו לתבוסה קשה כמיטב המסורת, אך בונקר מושלם של יובל נעים סידר לו ולאשקלון שבוע של שקט ונקודה יקרה מפז על חשבונה של מכבי ת"א הלחוצה | מול בני יהודה במוצ"ש הקרוב, אשקלון כבר תצטרך לחשוב התקפית, תהיה חייבת לצאת מה'קופסא' ותקווה לרשום ניצחון ראשון מאז מחזור הפתיחה | תומר סוויסה שוחרר סופית, מחמאות לטל מכלוף שהצטיין | ניצחון ראשון העונה לקבוצת הנוער

אם היו שואלים את אוהדי הכדורגל בעיר, באיזו תוצאה תסיים הפועל אשקלון את מפגשה מול סגנית האלופה, מכבי ת"א, רבים בוודאי היו מהמרים על הפסד רבוי שערים. הכל הצביע על כך. יכולת הקבוצה בשבועות האחרונים, הלחץ הגדול, הקהל שכבר הפסיק לספור ימי חסד לשחקנים ולמאמן, ואפילו ההתבטאויות של המאמן עצמו, שנדמה היה כי הוא מרים ידיים מראש מול הקבוצות הגדולות. אשקלון אמנם שיחקה משחק נטול התקפה ומתגונן לאורך כל המשחק, אך ידעה להביא למשחקה הרבה הקרבה ולחימה יוצאת דופן שבסופו של דבר היו הסממנים שחילצו עבורה נקודה יקרה מפז.

עם יד על הלב, גם אני הגעתי למגרש בנתניה בגישה של: 'אפשר להפסיד, רק לא להתבזות'. עם הגישה הזו, הגיעו עוד כ- 200 אוהדי אשקלון, שהופתעו בדיוק כמוני בסופו של המשחק. הם הריעו לשחקנים אחרי תקופה ארוכה, וחשו גאוות יחידה, כזו שמרגישים אחרי ניצחונות גדולים, למרות שזה הסתיים בתיקו. יחד עם זאת, אסור להסתנוור. כדי להישאר בליגה, מלבד מלחמה, צריך גם יכולת. אשקלון לא קיימת כלל מבחינה התקפית ונראה כי יובל נעים יצטרך לעבוד קשה מאוד באימונים על החלק הקדמי של קבוצתו, כיוון שנגד בני יהודה בשבת, אף אחד כבר לא יהיה מוכן להסתפק בנקודה.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

אבקת חלבון – למה זה טוב?

Share this on WhatsAppמדוע רבים האנשים אשר צורכים אבקות חלבון? ולמה ספורטאים ומפתחי גוף הם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.