נתראה בשנה הבאה

סטטיק ובן אל ועומר אדם נעלו את פסטיבל דרום עולה. והשאירו טעם של עוד/ אילת טפירו, צילום:אדי ישראל וסיון מטודי
פסטיבל 'דרום עולה' רשם בפעם החמישית ברציפות הצלחה מסחררת עם כ-50 אלף חוגגים, תושבי העיר ומחוצה לה, שצבעו את טיילת בר כוכבא באשקלון ונהנו מהופעות של מיטב האומנים במוזיקה הישראלית ומיטב כוכבי הילדים.
את הערב הראשון של הפסטיבל פתחו אייל גולן ומשה פרץ עם המופע המשותף והמצליח שלהם. קודם לכן הופיעו על הבמה סאבלימינל ומרגי. את הפסטיבל חתמו עומר אדם ולפניו – סטטיק ובן אל תבורי ואנה זק. בגזרת הילדים הופיעו במהלך ימי הפסטיבל מיכל הקטנה ומני ממטרה.
בין לבין שלל ההופעות שהתקיימו במסגרת הפסטיבל נהנו המבקרים מפעילויות לכל המשפחה כגון תערוכת הצילומים החברתית 'אשקלון אהבתי', תיאטרון רחוב, פסלים חיים, רחוביוקי, מתקני לונה פארק, מופעי קרקס, הצגות ילדים, מופעי תיפוף ועוד.
גם השנה, שיתוף הפעולה עם ערוץ הופ! הוליד מתחמי תוכן חווייתיים במסגרתם נערכו שעשועי מדע של ערוץ wiz, מתחם ג'ימבורי לפעוטות עם לולי, מפגש עם כוח הקצב והמופע המקפיץ שלהם ומפגש עם החברים האהובים ביותר בסוכה של ערוץ הופ!
לכל אלה, הצטרפה השנה אטרקציה ייחודית ומרהיבה, הטרפז המעופף, שכללה מופעים עוצרי נשימה של מעוף ואקרובטיקה בגובה רב וסדנאות טרפז חוויתיות לכל מי שחולם לעוף.
 
שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

צו הארנונה באשקלון לשנת 2020:

Share this on WhatsAppתעריף מופחת למשרדים/הארנונה למגורים לא תעלה מעבר לשיעור שקבע משרד הפנים לכלל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.