סהר: כראש עיריית אשקלון לא אאפשר סגירת רחובות או כפיה של סגירת עסקים בשבת. נקודה.

"מאחר והנושא עלה לאחרונה לסדר היום הציבורי, הארצי והמקומי, אני מבהיר: כראש עיריית אשקלון לא אאפשר סגירת רחובות או כפיית סגירת עסקים בשבת. נקודה". כך הצהיר המועמד לראשות עיריית אשקלון, עו"ד איתי סהר, בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו על רקע מה שנראה כחיזור של פוליטיקאים אחר חצרות רבנים במערכת הבחירות באשקלון ועל רקע הסערה סביב הקמת הכולל בשכונת ברנע.

לדברי סהר: "אני מסרב לקבל על עצמי התחייבויות סקטוריאליות לצרכי בחירות. אם צריך באשקלון כולל – נבנה את הכולל הכי טוב בארץ, איפה שנכון לבנות אותו. איפה שלא נכון, לא יהיה. מבחינתי קיימת התחייבות אחת יחידה: אני פה בשביל הציבור כולו – מסורתיים, חילוניים, חרדים, צעירים, מבוגרים, עולים וותיקים. בשביל העתיד המשותף שלנו. אני ורשימת 'מופת' מתעקשים שאשקלון תהיה עיר של צמיחה וחדשנות והזדמנויות, חינוך, תרבות, בילוי ואמנות לכול, עיר הרמונית שעובדת בשביל התושב".

"אשקלון מתקרבת למקום מסוכן שבו הגבולות בין פוליטיקה דת ושיקולים מקצועיים מתערבבים למסחרה אחת. התחושה שמנהיגים רוחניים מתערבים בשיקול דעת מקצועי ומועמדים סוחרים בציבור ובצרכים שלו בתמורה לתמיכה פוליטית – עבור קולות חסידיהם", אומר סהר. "המצב הזה הוא תקלה חמורה שאי אפשר לחיות אתה. מועמדים אחרים מסרבים להשמיע קול נגד שיבוש המערכות הזה, כיוון שהם חלק ממחול החיזור בעצמם. בחדרים סגורים, אלה שנוהגים כך אומרים שזה לא משנה, כי הבוחרים אדישים ויוותרו בלי קרב. אבל אני מתעקש להאמין בתושבי אשקלון. עד היום, הרוב שרוצה עתיד באשקלון נהג שלא לצאת להצביע. הפקרנו את המרחב הציבורי שלנו. הגיע הזמן שהרוב האשקלוני ייקח אחריות על המערכת הציבורית ועל עתיד העיר, יצא להצביע  וישמיע את קולו".

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

הקואליציה של גלאם מתרחבת

Share this on WhatsAppמרחיבים את הקואליצייה.גם שס"ג , הבית החברתי , מיריי אלטיט , סופה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.