סמים עליכם

משטרת ישראל, על יחידותיה השונות, ממשיכה כל העת במאבק העיקש בעבירות הקשורות בסמים המסוכנים. בתום פעילות סמויה של בלשי המשטרה, נעצר אתמול תושב אשקלון בחשד לסחר בסמים. יחד עמו נעצרה גם רעייתו ואדם נוסף ששהה בדירה. חקירת המשטרה נמשכת.


מאבק עיקש אותו עורכת משטרת ישראל כנגד עבירות הסמים, ביניהם עבירת הסחר בחומר המסוכן, נושא פירותיו כמעט מידי יום עת שמים ידם אוכפי החוק על חשודים בעבירות אלו, בין אם בפעילות בה מופעל סוכן סמוי ובין אם בפעילות יחידנית ממוקדת ויצירתית, תוך גיבוש ראייתי והבאתם לדין. 

בשבועיים האחרונים בוצעה פעילות סמויה על ידי בלשי המשטרה כנגד תושב אשקלון החשוד בסחר בסמים המסוכנים ובמהלכה נעצרו שלושה “לקוחות” שונים שרכשו מהחשוד סמים והועברו לחקירה במשטרה. פעילות זאת הביאה לאיסוף ראיות נגד החשוד בעבירת סחר בסמים מסוכנים, ובשל כך ערכו אתמול בלשי היחידה המרכזית פעילות אופרטיבית והחקירה הפכה גלויה בעת שפרצו לביתו של החשוד לצורך ביצוע מעצר ואיתור ראיות מפלילות נוספות במקום. בתוך הבית נמצאה אשתו של החשוד כשברשותה חומר חשוד כסם מסוג קריסטל במשקל של כ- 14 גרם, ובהמשך החיפוש בדירה אותר חומר נוסף החשוד כסם מסוג הרואין במשקל של כ- 20 גרם. בנוסף, איתרו הבלשים בדירה סכום כסף רב, במטבע זר וכעשרת אלפים ש”ח. במהלך פעילות כוחות המשטרה בעת כניסתם לדירה, אותר חשוד נוסף המוכר למשטרה שעל פי החשד הגיע גם כן למקום על מנת לרכוש סמים. שלושת החשודים הועברו לחקירה במשטרה ומסרו גרסתם. היום צפויה המשטרה לבקש את הארכת מעצרם של מי מהמעורבים לטובת המשך פעולות החקירה. 
מצ”ב תמונה וסרטון לשימושכם – 

*קרדיט – דוברות המשטרה*

​​

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

גלאם רוצה את פייזר באשקלון

Share this on WhatsApp ראש העיר אשקלון לראש הממשלה: ״פעל להקמת מרכז הפיתוח ומפעל החיסונים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.