זה לא רק ספורט

בפוסט מרגש, נפרד היו״ר מהמועדון אותו ניהל בשלוש שנים האחרונות.

חברים יקרים!לאחר שיחה עם מ״מ ראש העיר (ועלק)ממונה על הספורט שהרס כל חלקה טובה בספורט כל מה שבניתי בתקופת בני וקנין,כדורסל ,כדורגל, כדור עף, סייף ואפילו ברי׳ג ,הוא הרס!

היום הם החליטו שאני לא מתאים להיות היו״ר של הפועל אשקלון,לאחר 3שנים של הישגים בכל קבוצות הנוער והבוגרים של הפועל אשקלון. 

יש לי 2 ברירות: או להישאר והעמותה יכולה להודיע לי על הפסקת התנדבות ואז יעצרו את התקציבים ויפרקו את הקבוצה או ללכת עם ראש מורם.


אז החלטתי ללכת עם ראש מורם ולא לפגוע בהצלחת הקבוצה. 

החיים הם גלגל, יש את יום הבוחר,אז תודה רבה לכל מי שעבדתי איתו והיה חלק מההצלחה של הפועל,תודה לאיתמר שימעוני,לחנן,לשירן,לצ׳יקו מגיה המקצוען, למישל עמר הנשמה, לזוהר מאיר מנהל הקבוצה,למשה ג׳ירפי שתמיד שמר על פרופיל נמוך ועשה ים בשביל הקבוצה לעומרי כהן מאמן בחסד עליון שגרם לנו לשנה נפלאה,לחיים מלכה, ללו, לשי,למנשה ולקקון הגדול,בת אל,אשר אלחרר ואיציק חיפה שאלוהים ישלח לו רפואה שלמה וכל מחלקת הנוער על ההצלחות.

ותודה הכי גדולה לשותף לדרך דרור אלמועלם הענק שבלעדיו אי אפשר היה להצליח שהקבוצה היא חלק מהDNA שלו.חייב גם לומר תודה לשחקנים שעברו איתי המון ולכם הצוות המקצועי יובל נעים שאני חושב שמגיע לו רחוב על שמו באשקלון וזה לא בצחוק,לאלי לוי, לגילי מסיקה ,גליל בן שאנן ולדוד אזולאי, לשלומי לוי הדובר מס 1 ,ולכם האוהדים מס 1 שנתתם לי את הכוח העצום להצלחה גם ברגעים הכי קשים תמיד האמנתם ודחפתם.

אפשר לנוח לאחר 3 שנים קשות של מלחמות ושל בעיות עם תקציבים ולעבור את רשם העמותות וכל המלחמות, לעלות ליגה ועוד ליגה ובסוף להישאר בליגת על שזה הדובדבן בקצפת.

תודה מיוחדת לספונסרים אלי ואורן אלעזרא,ליואל דוידי, לנחום ביתן ולרונן מלכה ושאולי מאולמי רגעים.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הצלילה האחרונה של אופיר

Share this on WhatsApp אופיר ורובל צלל ביום שישי בחופי אשקלון. דווקא שם, במקום שכה …

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    כל הכבוד איתן על השנים היפות עשיתי הכל בשביל הקבוצה אבל יש כמה שרוצים להרוס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.