עושים כבוד לד"ר פרויימוביץ'

דר של כבוד באשקלון:

דר מירון פרויימוביץ' מנהל המרכז לבריאות האישה והמרכז לרפואה יועצת  של כללית מחוז דרום נבחר לאחד מאנשי המפתח בעיר על ידי ב"ס המקיף אורט הנרי רונסון בו למד (תיכון תגר לשעבר) / אילת טפירו, צילוםבאדיבות:סמדר עמיקם

גאווה ענקית במרכז לבריאות האישה ובמרכז לרפואה יועצת של כללית בעיר. 44 שנים אחרי שסיים את לימודיו במקום, רופא הנשים הוותיק והמוערך דר' מירון פרויימוביץ נבחר על ידי בית הספר המקיף אורט הנרי רונסון (תגר לשעבר) לאחד מאנשי המפתח באשקלון.

בטקס השקת "סיפורי עירי" לשנת תשע"ח שהתקיים אמש בהשתתפות ראש העיר מר תומר גלאם, הנהלת בית הספר, המורים והתלמידים ומכובדי העיר, נבחרו 13 מתושבות ותושבי אשקלון להעלות את סיפוריהם במסגרת "מיזם חינוכי ערכי שמטרתו ליצור תמונות עתיד חיובית, חיבור והזדהות של הדור הצעיר עם העיר אשקלון" כך כתבה הגב' אורה גולן בספר שהוכן בעקבות המפגשים שנערכו לכבוד שנת ה-70 למדינת ישראל.

"כל משפחתי המורחבת התיישבה באשקלון עם הקמתה, בעצם עוד מילדותי ברומניה אשקלון וישראל היו לאחת עבורי" סיפר דר' פרויימוביץ' בהתרגשות מעל הבמה " עליתי לארץ לפני קצת יותר מ-46 שנים כמובן לאשקלון, כאן נקלטתי באהבה, כאן עברתי את שנות התבגרותי, כאן התחנכתי וכאן הכרתי את אשתי, גם היא בוגרת תגר.         ב79' התקבלתי ללימודי הרפואה בבאר שבע ושם באופן טבעי התפתחתי, אבל הבסיס הרגשי נשאר כאן באשקלון, אפשר להוציא אדם מאשקלון אך קשה להוציא את אשקלון מהאדם"

החזרה לעיר לא אחרה לבוא כפי שסיפר: "כשבשנת 2000 הוצע לי על ידי כללית להקים את המרכז לבריאות האישה והמרפאה היועצת בחוצות ראיתי בכל פרוייקט לחיים, עם חזון של פיתוח שירותי רפואה איכותיים מגוונים ומקצועיים מאוד בקהילה, עברנו יחד תקופות קשות, מזכיר לכם את הטיל שפגע במרפאה.. אך בזכות העבודה של כל הצוות התגברנו והגענו להישגים מרשימים"

ומי שבהחלט התרגש לא פחות ממנו היו הצוותים בשתי המרפאות הגדולות שאותן הוא מנהל ושמחו מאוד על זכייתו והוסיפו כי "דר' מירון הוא בהחלט איש מפתח, לא רק בעיר אלא בכל מקום בו עבד או ניהל, הכל מתנהל בשיח נעים, בהקשבה וסובלנות, בתמיכה והענות לצד מקצועיות וידע רחב. דר' מירון תמיד נמצא עבור הצוות, זמין לכל אחד, גם כששהה בחופשה בדרום אמריקה התפנה לכל שאלה.. מחמם לדעת שיש מי שמתאמץ בשבילך, בשקט ובעשייה חרישית. כל הכבוד!"

הבשורה הגיע גם למטופלות ששלחו למרפאה ברכות חמות לרגל הבחירה " היית עבורנו עוגן ברגעים לא קלים.. מאחלים לך כוחות להמשיך ולבצע את התפקיד החשוב שלך בעולם, אין כמוך!" רחלי, מטופלת ותיקה הוסיפה בהתרגשות כי "אין בחירה ראויה יותר מבחירת ד"ר מירון לאחת מדמויות המפתח בעיר אשקלון. ד"ר מירון מלווה אותי מעל 15 שנים, החל מהריונות וכלה בבדיקות שגרתיות, טיפולים נוספים ואפילו ניתוח שעבר בהצלחה רבה. נעים הליכות, מקצועי, אדיב, מעורב ותומך בכל תהליך שאליו הוא מתבקש, נגיש בכל שעות היום והפך להיות חלק מהמשפחה . נותר רק להודות לאיש יקר זה שעבורי הוא "רופא לחיים".

את ברכתו סיים בהבטחה להמשיך ולעשות הכל למען בריאותם של נשות ואנשי העיר "המרכז לבריאות האישה הוא אחד הגדולים והמוערכים בארץ, המרכז לרפואה יועצת הוא אחד המובילים בקנה מידה ארצי הן במבנה באיכות הציוד ומגוון השירותים המוצעים לקהל עבודה רבה עוד לפנינו אך אני רואה בזאת גם אתגר מקצועי והזדמנות להחזיר טובה לעיר שקלטה אותי כנער עולה בכל כך הרבה אהבה"

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

זה האיש

Share this on WhatsAppאלי יפרח יו"ר חברא קדישא באשקלון , האיש שהצליח בעבודה סזיפית להפריח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.