פעילות לכל המשפחה בקאנטרי

היום(ג') יתקיים הפנינג מיוחד להורים וילדים בקאנטרי קלאב ברנע באשקלון . באותו היום ימכרו גם מנויים משפחתיים לטווח ארוך וראש העיר בפועל תומר גלאם צפוי לכבד את האירוע בנוכחותו . "המשפחה היא ערך עליון ואנו קוראים לכולם להגיע ליהנות מהפעילות ולשמוע על המנוי", סיפר מנהל הקאנטרי שי פסקל.

 הדור הנוכחי ,לדאבוננו, פעמים רבות שם בצד, או אולי שוכח את המשפחה כערך עליון. רובנו נמצאים במרוץ אין סופי של טרדות היום- יום הרבות, אם אלו קשיי הפרנסה, בעיות בעבודה, ועוד אי אלו בעיות כאלו ואחרות שלא תמיד מאפשרות לנו להקדיש את הזמן הנכון והראוי לבן או בת הזוג או למשפחה , להשקיע בהם וגם ליהנות מהם כמו שכולנו יודעים שראוי להיות במציאות בריאה יותר.אם כל זה לא מספיק מגיעים הסמארטפונים, ופעמים רבות גורמים להורים להתעסק בהם, להציץ , לקרוא מיילים והודעות גם בזמן שהם נמצאים עם ילדיהם. גם המסכים העוטפים את ילדינו מכל עבר לא ממש מסייעים לזמן האיכות המשפחתי.

בקאנטרי קלאב ברנע ברחוב אדמונד דה רוטשילד בשכונת ברנע, החליטו להרים את הכפפה. היום(שלישי)החל מהשעה 16:00 ועד ל 19:00 בערב יתקיים הפנינג משותף מיוחד להורים וילדיהם, כאשר ראש העירייה בפועל תומר גלאם צפוי להגיע בכדי לתמוך בפעילות החשובה.

הפעילות תכלול לגו אתגרי לילדים, תחנות הפעלה מגוונות ובהן בועות סבון, עמדת איפור, מעגל מתופפים ופינות יצירה. לסיום, יוכלו המשתתפים ליהנות מפעילות זומבה משותפת להורים וילדים.

בנוסף יימכרו באותו היום מנויים משפחתיים לטווח ארוך כאשר המטרה היא לעודד את המשפחה ליהנות יחד מפעילות גופנית. בקאנטרי מוצעים חוגים רבים למבוגרים כמו גם לילדים ומנוי לטווח ארוך עשוי בהחלט לחזק את המשפחתיות.

"אנחנו בקאנטרי מחזקים את ערך המשפחה כערך עליון ומציעים מנוי אטרקטיבי לטווח ארוך. אנו בטוחים כי מי שיגיע ייהנה , ומי שירכוש מנוי ויצטרף למועדון החברים שלנו, ירוויח שנים של אושר משפחתי", סיפר מנהל הקאנטרי שי פסקל.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

אפשר להחנות

Share this on WhatsAppלראשונה באשקלון: תתאפשר חניה באדום-צהוב בימי המנוחה ביוזמת ראש העיר, תומר גלאם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.