פרס מנכ"ל למצוינות למרפאת מכבידנט אשקלון

בטקס מרגש שערכה רשת מכבידנט לקבלת פרס מרפאה מצטיינת לשנת 2017, זכתה מרפאת מכבידנט סניף אשקלון כמרפאה המצטיינת ברשת. השיקולים בבחירת המרפאות המצטיינת כללו קריטריונים של מצוינות רפואית ומצוינות בשירות/ אילת טפירו

הפרס הוענק לצוות מנהלי המרפאה באירוע חגיגי בו השתתפה הנהלת מכבידנט. את אות  המצויינות קיבלו בשם המרפאה המנהל הרפואי ד"ר תום כדורי והמנהלת האדמיניסטרטיבית רות אופיר.

דורון תומר, מנכ"ל רשת מרפאות מכבידנט, הביעה את הערכתו לכל העוסקים במלאכה בכל יום מחדש ומצליחים להצעיד את רשת מכבידנט למצוינות בתחום הרפואה והשירות: "ההישג הנפלא של מרפאת מכבידנט אשקלון הינו פועל יוצא של השקעה מאומצת בתהליכים מתמידים של שיפור הרפואה הדנטלית וחווית השירות של המטופלים, שמוכיחה שמצויינות אינה רק סיסמא".

ד"ר כדורי התייחס אף הוא במעמד המרגש לקבלת אות המצויינות: "אנחנו מלאים גאווה על הבחירה בנו כמרפאה המצטיינת ברשת. כל זה לא היה אפשרי ללא הצוות הנפלא שעושה לילות כימים לתת מענה רפואי וישרותי מיטבי למטופלים שלנו ועל כך תודתנו".

מרפאת מכבידנט אשקלון, הנה חלק מרשת מכבידנט, המונה 52 מרפאות שיניים בפריסה ארצית. כל המרפאות פועלות בהתאם לסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר הקיימים בתחום רפואת השיניים. המרפאה מציעה לקהל הלקוחות שירות רפואי יעיל ואיכותי במגוון רחב של טיפולי שיניים מתקדמים העומדים תחת בקרה של בכירי רופאי השיניים בישראל.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

מפסק לקוי

Share this on WhatsAppנורה במכונה להלחמת מתכות סימנה כי המכונה מושבתת, אלא שלרוע מזלו של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.