פתיחת המטה הרב אביטן

ביום ב'  פתח הרב יעקב אביטן את מטה הבחירות של סיעתו המאוחדת שס״ג. חברי מועצת העיר בעבר, בהווה ובעתיד, כלל המועמדים לראשות העיר ומכובדים נוספים הגיעו והצביעו בנוכחותם:. הרב אביטן: "המטה של שס"ג הוא המזוזה של כל תושבי אשקלון/ אשקלון פוסט צילום:אבי בוטבול

כמאתיים וחמישים אישה ואיש התכנסו הערב במטה הבחירות המרכזי של הרב יעקב אביטן וסיעת שס״ג בכיכר גולומב בעיר. המטה כולו לבש חג וקושט בשלטי הקמפיין הממלכתיים. ראשי העיר בעבר ובהווה, המתמודדים במערכת הבחירות הנוכחית למועצה ולראשות העיר הגיעו כולם להפגין נוכחות ולחלוק כבוד לרב אביטן שסביבו קיים קונצנזוס מוחלט בעיר.
את הערב פתח הפייטן העולמי אמיל זריהן במזמור תהילים ומייד אחריו עלה חבר מועצת העיר יורם מכלוף שדיבר בין היתר על סלוגן הסיעה, ׳הלב של אשקלון׳ ועל העשייה הרבה במהלך הקדנציה. מייד אחריו עלה לבמת הנואמים סגן שר האוצר, חבר הכנסת הרב יציק כהן שהביע את תמיכתו ואמונתו בהצלחת הסיעה ואף הוקיר כבוד רב לפועלה.
מעט לפני קביעת המזוזה במטה, הזמין מנחה הערב, שדר הרדיו מינו בר את האיש שלכבודו זכינו לראות את כל המועמדים מכל קצוות הקשת הפוליטית מתכנסים תחת קורת גג אחת, הרב יעקב אביטן.

בהתרגשות רבה, פתח הרב אביטן את דבריו בשבח והודיה לה׳ בפרק תודה מספר התהילים. הרב אביטן הודה לנוכחים המכובדים ומנה בקצרה את הישגי הסיעה על כלל חבריה.

הרב יעקב אביטן: ״אני שמח שכל המועמדים הגיעו לכאן היום ואני קורא לכם לשמור על הלב המאוחד הזה למען הציבור כולו״.

הסיעה המאוחדת תתמודד בשם שס״ג ובמערכת הפוליטית צופים לה הצלחה רבה.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ממשיכים לשמח

Share this on WhatsApp אבי לרר העומד בראש עמותת ושמחת התבקש להיכנס לבידוד אך ממשיך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.