רב בריח פותח מפעל נוסף בעיר

1000 מקומות עבודה חדשים במפעל רב בריח שבאזור התעשייה אשקלון

 

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן הניח השבוע  את אבן הפינה במפעל שיורחב על פני 90 דונמים נוספים בפטור ממכרז

 שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "משרד הכלכלה רואה חשיבות רבה בקידום התעשייה והתעסוקה בישראל בייחוד באזורי הפריפריה. הרחבת המפעלים תוביל ליצירת תעסוקה איכותית ולהעלאת הפריון, לייצור משרות באיכות גבוהה, ולקידום התעשייה והכלכלה באזור"

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן, הניח ביום ג', את אבן הפינה להקמת מפעל "רב בריח" באשקלון, שיורחב על פני 90 דונמים נוספים וצפוי להעסיק עם סיום הרחבתו עוד כ-1000 עובדים. 

בסיור באזור התעשייה בחודש יוני האחרון הודיע השר אלי כהן על כוונת משרד הכלכלה והתעשייה להרחיב את הקרקע באזור התעשייה הדרומי של אשקלון ולהקצות שטחים נוספים למפעלים רב בריח וקרלסברג וכעת התכניות יוצאות לפועל.

חברת רב בריח המקורית נוסדה בשנת 1973 ועסקה בתחום של דלתות מתכת ומנעולים. רב בריח (08) תעשיות נוסדה בשנת 2008 על ידי משפחת דונרשטיין אשר רכשה את נכסי חברת רב בריח (רכוש קבוע, מלאי, מוניטין) מכונס הנכסים. עם הקנייה הוחל בתהליך הבראה של החברה שתוצאותיו ניכרות. עקב הגידול המהיר של החברה, אתר החברה העיקרי צפוף והחברה התרחבה למספר אתרים נוספים באזור התעשייה אשקלון.

אל צעד הרחבת מפעל "רב בריח" צפויה להצטרף בקרוב גם קרלסברג כשזו תתרחב על 140 דונם נוספים אשר יעסיקו עוד 400 עובדים בשלב ראשון עם התחייבות להעסקה של 1000 עובדים.

השר כהן הוסיף: "אנו פותחים היום דלת להרחבת תעסוקה איכותית בפריפריה. פתיחת מפעלים לצד קידום התעשייה והתעסוקה בכל רחבי המדינה, ובפריפריה הדרומית בפרט, הינה משימה הנמצאת בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה. הרחבת הפעילות של מפעל רב בריח באשקלון הנה הבעת אמון חשובה בתמיכה הממשלתית ואנחנו מתכוונים להמשיך ולדאוג למתן מענקים, ליצירת תעסוקה איכותית ולהעלאת הפריון, בייצור משרות באיכות גבוהה, וקידום התעשייה והכלכלה".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

רב יאשיהו פינטו מונה לרב הראשי של הקהילה היהודית במרוקו

Share this on WhatsAppמדובר במעמד של שופט בית המשפט העליון ובמעמד דיפלומטי.הרב קיבל את ברכתו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.