שגב כהן ראש המועצה הבא!

משאל בקרב תושבי בני שמעון קובע: שגב כהן- ראש המועצה הבא!

שגב כהן:" תוצאות המשאל מבטאות את רחשי הלב של תושבי בני שמעון, בני שמעון זקוקה להנהגה אחראית, רעננה ומקצועית, בעלת חזון ברור שתשים את צרכי התושבים במרכז. יש משימות רבות לפנינו, יחד נממש את מלוא הפוטנציאל של בני שמעון!".
ממשאל תושבים שהתקיים במועצה אזורית בני שמעון ובו נשאלו 452בעלי זכות בחירה מכל רחבי המועצה, עולה כי שגב כהן מוביל עם 56% לעומת ניר זמיר שזכה לתמיכה של 44% בלבד.
תוצאות המשאל הן פועל יוצא של קמפיין הבחירות המתנהל בחודשים האחרונים: המועמד המוביל, שגב כהן, הציג תכנית עבודה סדורה ומפורטת לעתיד מועצת בני שמעון, אשר נוגעת בכל תחומי החיים החל מתחבורה, תשתיות, חינוך, קהילה, שירות לתושב, תרבות ועוד. את תכנית העבודה כהן מציג ערב- ערב במפגשי תושבים רבי משתתפים ביישובים השונים במועצה.
נראה כי מפגשי התושבים הרבים, הדיאלוג עם התושבים בנוסף לתכנית עבודה סדורה ומגובשת נושאים פרי וכעת, ע"פ המשאל האחרון, שגב כהן זוכה לאמון התושבים ויקבל את המושכות להוביל את מועצת בני שמעון בבחירות הקרובות.
שגב כהן: "יש לנו מועצה מדהימה, עם הון אנושי איכותי, קהילות איתנות וחמות ונופים מרהיבים. אני בטוח שיחד, בשיתוף פעולה ובדיאלוג מתמשך נייצר עתיד טוב יותר עבור בני שמעון, נעלה את איכות החיים של כולנו". עוד הוסיף כהן: "אני מודה לתושבי המועצה על התמיכה והאמון. אנחנו בישורת האחרונה במסע הזה, מסע עבור עתידנו ועתיד ילדינו, אני מזמין אתכם להצטרף אליי למסע הזה, לבוא ולפגוש אותי במפגשים השונים שאני מקיים ברחבי המועצה, להכיר, לשאול ולפעול יחד למען בני שמעון".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

הקואליציה של גלאם מתרחבת

Share this on WhatsAppמרחיבים את הקואליצייה.גם שס"ג , הבית החברתי , מיריי אלטיט , סופה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.