שירי לוי מאשקלון – המורה של המדינה!

התלמידים המליצו והמורה נבחרה:

לוי, משמשת כמורה לכיתות ט' במגמת חינוך מיוחד בבית הספר 'אורט אפרידר': "אוהבת את העבודה שלי ומתרגשת ממנה בכל יום מחדש. התהליך שהתלמידים עוברים והשינוי מקצה לקצה זה הסיפוק הכי גדול שיש בתחום הזה" / אילת טפירו

גאווה מקומית: בטקס מכובד ומרגש שנערך אמש באוניברסיטת תל אביב הוכרזו שמות ששת הזוכים בתואר המורה של המדינה ובהם – המורה, שירי לוי, מבית הספר 'אורט אפרידר' באשקלון.

לוי, משמשת כמורה לכיתות ט' במגמת חינוך מיוחד מזה 15 שנה בבית הספר, נבחרה מבין 15 מועמדים סופיים. זאת לאחר הליך סינון ארוך של אלפי טופסי המלצה שהגיעו לאתר התחרות, המתקיימת ביוזמת מפעל הפיס, הסתדרות המורים, 'ידיעות אחרונות' ו־ynet. את המורים הזוכים בחרה ועדה ציבורית של אישים בכירים בתחומי החברה והכלכלה, שראיינה את המועמדים.

מיד לאחר היבחרה סיפרה לוי: "אני אוהבת את העבודה שלי ומתרגשת ממנה בכל יום מחדש. התהליך שהתלמידים עוברים והשינוי מקצה לקצה זה הסיפוק הכי גדול שיש בתחום הזה. אני מאמינה בכל התלמידים שלי בלי יוצא מן הכלל, מראה שהכל אפשרי, מלמדת אותם לחלום ובגדול. למעט הפן הלימודי שהוא חשוב מאוד, לא פחות חשוב מבחינתי זו ההתנדבות בקהילה, ובהתאם לכך עשינו המון פרויקטים מיוחדים ומרגשים ביניהם שיפוץ בית של קשישה, ביקור במחלקת ילדים בברזילי, אימוץ גן ילדים מהחינוך המיוחד שכלל שנתיים של עבודה משותפת ועוד. מרגש לראות כמה הם בעצמם מגלים רגישות והכלה כלפי הילדים המוגבלים".

בהמשך השבוע ייפגש ראש העיר בפועל, תומר גלאם, עם לוי ויעניק לה תעודת הוקרה על זכייתה, שהסבה כבוד רב לעיר אשקלון בכלל ולמערכת החינוך העירונית בפרט.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

מטיילים בארץ ישראל בחול המועד פסח

Share this on WhatsApp30 מוזיאונים ואתרים הנפתחים לציבור חינם בכל ימי חול המועד פסח, בחסות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.