שמעוני גלאם ואטיאס החליטו להימנע מעימות הבחירות שיזם איתי סהר

סהר: "איש ציבור שלא מוכן לעמוד מול הציבור לא יצליח להנהיג אותו"

המועמדים שכיהנו בתפקידים בעיריית אשקלון נמנעו מפאנל משותף בבחירות לראשות העיר אשקלון – איתמר שמעוני, תומר גלאם ומשה אטיאס נמנעו מלהגיע לפאנל הפתוח בין המועמדים בבחירות שיזם המועמד איתי סהר ונועד להתקיים אמש (ב') בבית הקפה "גוונים בקפה". רק המועמד אבי עייש הודיע על הסכמתו להשתתף ביום העימות, לפני המועד שתוכנן להתחלתו.

 

איתי סהר הזמין את כל המועמדים בבחירות לראשות עיריית אשקלון לעימות פומבי במכתב אישי, בהודעה לעיתונות ובפרסום בעמוד הפייסבוק שלו. בית הקפה גוונים בקפה, שמספק מענה לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, שמר מקומות לכל המועמדים, גם אלה שלא הגיעו. אבל פרט לעייש שהודיע על הסכמתו כשעה לפני תחילת העימות, אף מועמד לא הגיע ולפיכך העימות לא התקיים.

לדברי סהר: "אתם, הציבור – אתם המעסיקים של ראש העירייה. המועמדים, לראשות ולמועצה, רוצים להתקבל לעבודה אצלכם ואתם אלה שצריכים לבחור את מי תקבלו לעבודה החשובה הזו. מקווה שהערב הזה מוסיף לכם שיקול חשוב לרשימה.

הפסדנו הזדמנות לדון באופן ציבורי ופתוח בעניינים שעל הפרק ולהציג תכניות לעתיד. זוהי חובתנו לתושבי העיר ועמיתי המועמדים, דווקא אלו שכיהנו ומכהנים בתפקידים בעירייה, לא מילאו אותה".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

אולם ספורט במצפה ברנע

Share this on WhatsAppלידיעת התלמידים : אולם ספורט חדש נבנה בבית הספר 'מצפה ברנע' בהשקעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.