שרה הרשימה את השר

שר האוצר משה כחלון על שרה זכריה: "התרשמתי מהמסירות שלה לנושא הגמלאים"  / אראל טפירו
בפגישה שקיימה יו"ר ארגון הגמלאים, שרה זכריה, עם שר האוצר משה כחלון באשקלון, סיכמו השניים  על שיתוף פעולה למען זכויות הגמלאים

שרה זכריה, יו"ר ארגון הגמלאים העירוני והמתמודדת למועצת העיר מטעם הגמלאים, ידועה כמי שמנסה לקדם מעל כל במה את זכויות הגמלאים באשקלון. ביום שלישי השבוע, הגיע שר האוצר משה כחלון לאשקלון במסגרת ביקור, וזכריה שוחחה איתו על מספר נושאים הקשורים בחיי הגמלאים.

במהלך הפגישה העלתה זכריה את נושא הפנסיה התקציבית, את שחיקת הפנסיה של הגמלאים, את בעיית פורשי הפנסיה הצוברת ועוד. שר האוצר, משה כחלון, הקשיב בקשב רב להצעותיה של זכריה ואף אמר כי מסירותה לציבור הגמלאים מעוררת הערכה רבה.

לאחר הפגישה סיכם השר כחלון: "שוחחנו על שיפור תנאי הגמלאים באשקלון. שרה זכריה העלתה בפניי כמה הצעות ואני מאוד התרשמתי מההבנה שלה, מהידע שלה ומהמסירות שלה בנושא והבטחתי לה שיתוף פעולה".

שרה זכריה הודתה לשר האוצר על האוזן הקשבת ואמרה: "העליתי בפני השר נושאים שנוגעים לגמלאים בכל רחבי הארץ, אך כידוע עבורי זכויות הגמלאים באשקלון הן מעל הכל. אעשה כל שביכולתי על מנת להוביל שינוי גם בתחום הפנסיה התקציבית והצוברת על מנת להטיב את חיי הגמלאים. מצאתי אוזן קשבת והבנה כנה אצל השר כחלון ואני בטוחה שכמוני גם הוא דואג לדור השלישי ורואה את החשיבות העצומה בטיפוח גיל הזהב" .

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

רב יאשיהו פינטו מונה לרב הראשי של הקהילה היהודית במרוקו

Share this on WhatsAppמדובר במעמד של שופט בית המשפט העליון ובמעמד דיפלומטי.הרב קיבל את ברכתו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.