" תומר רואה את הפרט לפני הכל"

כך אמר השבוע יו"ר הרשות להגנה על הצרכן בהסתדרות אשקלון, איציק נפש, לאחר שהודיע על תמיכתו בראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, בבחירות הקרובות. גלאם: "איציק מייצג את מה שהעיר שלנו הייתה ואת מה שהיא חייבת לחזור ולהיות"

ראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, ממשיך לחשוף חיבורים נוספים והבעות תמיכה המהוות חיזוק משמעותי עבורו. לאחר שהשבוע חשף גלאם את הצטרפותה של חברת המועצה המוערכת, מיריי אלטיט, לשלישייה הפותחת של רשימתו בבחירות, גלאם הודיע כי גם יו"ר הרשות להגנה על הצרכן בהסתדרות אשקלון, איציק נפש, הביע את תמיכתו בו כמועמד הראוי ביותר להמשיך ולהוביל את העיר אשקלון.

כידוע, איציק נפש הינו דמות מוערכת מאוד בנוף המקומי. נפש הוכיח במרוצת השנים הישגים יוצאי דופן במלחמה למען הצרכנים באשקלון והסביבה, והצליח להשיב לצרכנים מאות אלפי שקלים שנגבו מהם במרמה. בכל שנה צורכים את השירותים אותם מעניקה הרשות להגנת הצרכן אלפי תושבים שמקבלים ייעוץ מהימן, סיוע מול סבכי הבירוקרטיה ובעיקר זוכים לצדק צרכני מהמעלה הראשונה.

איציק נפש לא מצטרף לפוליטיקה, אבל הבעת התמיכה שלו ללא ספק מהווה חיזוק עבור תומר גלאם. נפש הסביר השבוע את הסיבות בגינן בחר להביע תמיכה דווקא בתומר גלאם לראשות העיר. "אני מכיר את תומר גלאם המון שנים, גדלנו יחד והוא חבר ילדות שלי. החלטתי להביע את תמיכתי בו לראשות העירייה כי אני עוקב ומכיר מקרוב את פעילותו הציבורית של תומר, את כל העשייה שלו עוד מהימים בהם היה חבר מועצה", אמר נפש השבוע.

"לתומר ולי בהחלט יש קווים מקבילים: הוא אדם רציני ועקשן לטובת הציבור, הוא כל כך מתעקש לטפל בפרט וזה דבר ייחוד בנוף הפוליטי והציבורי. אני לא מטיל דופי בשום מועמד אחר, אבל המועמדות של תומר גלאם בשעה הזאת מאוד חשובה לעיר, להמשכיות של העשייה, ואני בטוח שיחד עם כוחות משותפים הוא יכול להביא את העיר להישגים חשובים ואני יעשה כל שביכולתי כדי לסייע לו בכך", סיכם נפש.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם, הודה לנפש על התמיכה ואמר כי: "יו"ר ההגנה למען הצרכן בהסתדרות אשקלון, איציק נפש, ידוע כמי שנלחם בעוולות צרכניות עם רגישות חברתית ויושר יוצאים דופן. איציק הוא האיש אליו אתם פונים כשמישהו ניסה להוציא מכם כספים במרמה, הוא האיש שנלחם עבור הצדק החברתי לשכבות החלשות. איציק הודיע לי השבוע כי יתמוך בי במרוץ לראשות העיר, ואני מודה לו מאוד על היושרה לבוא ולומר: בוחרים מנהיגות נקיית כפיים. כזאת שנותנת ולא לוקחת.  אנשים כמו איציק נפש הם הפנים היפות והאנושיות של אשקלון. הוא מייצג את מה שהעיר שלנו הייתה ומה שהיא חייבת לחזור ולהיות".

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ממשיכים לשמח

Share this on WhatsApp אבי לרר העומד בראש עמותת ושמחת התבקש להיכנס לבידוד אך ממשיך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.