תכנית האקסלרטור " Whitzz" אשקלון מבית מעוף-טק, בחרה את 13 היזמים שישתתפו במאיץ

ועדת בחירת המיזמים לאקסלרטור הטכנולוגי "" Whitzz " באשקלון, במסגרת מעוף-טק, תכנית האקסלרטורים הטכנולוגיים של משרד הכלכלה והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, בחרה השבוע 13 מיזמים שנמצאו מתאימים לקריטריונים.  בין המיזמים – מערכת מודולרית לעיצוב הבית, פיתיון מיוחד לקיצור זמן הדייג, , מתקן להעברת חולים אביזר המאפשר לליקויי ראייה לקרוא מסמכים ועוד.

 לאחר שהודיעה הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים על הקמה של 20 אקסלרטורים טכנולוגיים ברחבי הארץ, התכנסה וועדת בחירת המיזמים של " Whitzz "  –  האקסלרטור הטכנולוגי ליזמים תושבי אשקלון והסביבה, כדי להחליט על המיזמים שישתתפו בתכנית. אקסלרטור "Whitzz" באשקלון ינוהל על ידי מעוף סניף אשקלון  באמצעות חברת פרזנטס בראשות ערן בן יהודה אשר ישמש מנטור ליזמים המשתתפים.

היזמים שנבחרו יזכו לליווי והכשרה מקצועית במסלול יחודי, שיארך כחצי שנה, במסגרתו יתקיימו 13 מפגשים, ויכלול תמיכה וליווי אישי, מפגשים עם אנשי מקצוע בכירים ויזמים מנוסים, הכנת תכנית שיווק, סיוע בגיוס כספים ועוד. במהלך התכנית, ישתתפו היזמים בשני אירועי DemoDay מרכזיים בהשתתפות משקיעים, מנהלי קרנות הון סיכון, משקיעים פרטיים ונציגים של קרנות ואקסלרטורים מהתעשייה הישראלית. באירועים יקבלו המשתתפים את ההזדמנות להציג באופן אישי את המיזמים שלהם.

לטובת היזמים שלא נבחרו להשתתף בתכנית, הודיעה הנהלת מעוף באיזור הדרום כי תפתח בחודשים הקרובים סדנה, שתספק ידע וכלים מקצועיים כיצד להציג רעיונות ומיזמים חדשים, במטרה לאפשר להם סיכויים טובים יותר באקסלרטורים הבאים.

חזי שגיא, מנהל מעוף סניף אשקלון: " אני מברך את היזמים שנבחרו על ידי הועדה והתקבלו לאקסלרטור הטכנולוגי הגדול באשקלון. זה תמיד שובה את הלב לראות יזמים צעירים ויזמות צעירות, חוקרים, מפתחים והופכים רעיונות למציאות. הנבחרת של אקסלרטור "Whitzz" הם חוד החנית של האזור אשר מציעים מיזמים מהפכניים שישפיעו על חיינו בעתיד".

בין המיזמים שנבחרו: מוצר רפואי שמאבחן סרטן עור בשלבים המוקדמים, מערכת שתאפשר עיצוב מודלורי של הבית באמצעות הזזת קירות ורצפות, אפליקציה שתציע לתיירים מידע על אירועים מקומיים, אפליקציה – מרקט פלייס בתחום שירותי הביוטי, אביזר שמאפשר לליקויי ראיה לקרוא מסמכים, אפליקציה שתחבר בין יהודים ברחבי העולם באמצעות ארוחות משותפות, אפליקציה לכרטוס חיצוני לאוטובוס ושיכול לשפר את נתיב הנסיעה, פיתיון אשר מהמם את הדג ובכך מקצר את זמן הדייג ומונע סבל לדג ועוד.

" Whitzz " הוא אחד מבין 20 אקסלרטורים שונים שהוקמו ברחבי הארץ, במטרה ליצור סביבה מקדמת יזמות טכנולוגית, גם במקומות רחוקים גיאוגרפית. האקסלרטורים יוקמו במסגרת תכנית מעוף-טק. בעתיד אף מתוכנן לקום אקסלרטור ייעודי למשרתי מילואים פעילים. בכל מחזור מוזמנים יזמים מקומיים להציע רעיונות ומיזמים במטרה לקדם ולעודד יזמות טכנולוגית בפריפריה. אקסלרטור Ga2Tech בקרית גת  אקסלרטורEilat food-tech  באילת  ואקסלרטור "The Hive" כבר יצאו לדרך.

יש לציין כי ההשתתפות באקסלרטור אינה כרוכה במתן אחוזי אחזקה, בתשלום או תמלוגים, אלא בנכונות וברצון המיזמים להשקיע את מירב מרצם במיזמיהם

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

קבלו אותה

Share this on WhatsApp ליאן קטני בסינגל חדש – "להיות שלם" ליאן קטני בת ה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.