תכתוב, היא אמרה לו תכתוב..

ירדן כספי ושירז אבנעים מאשקלון זכו בתחרות כתיבה ארצית /סיפוריהם של התלמידות מבתי הספר, 'רמת כרמים' ו'נאות אשקלון' נבחרו מבין אלפי סיפורים שהוגשו לתחרות בסימן 70 שנה למדינת ישראל/ מערכת אשקלוןפוסט

ראש העיר בפועל, תומר גלאם, העניק היום (שלישי) תעודות הוקרה לשתי תלמידות מאשקלון, שירז אבנעים וירדן כספי, שזכו בתחרות הכתיבה הארצית לשנת 2018.

בתחרות, שהתקיימה בסימן 70 שנה למדינת ישראל, השתתפו אלפי סופרים וסופרות צעירים מתוכם נבחרו 70 הסיפורים הטובים ביותר, בהן כאמור התלמידות שירז מבית הספר 'רמת כרמים' וירדן מבית הספר 'נאות אשקלון'.

במהלך הפגישה תיארה כל אחת מהבנות את הסיפור בגינו זכתה. כך למשל, סיפרה שירז כי התבססה על כל מה שלמדה אודות ההיסטוריה של הקמת המדינה וצבא ההגנה לישראל ושילבה זאת בסיפור האהבה המרגש שכתבה 'אהבה ראשונה'. ירדן נשענה על כל הערכים עליהם גדלה וסיפורה 'בזכות ולא בחסד' מתאר למעשה את דבריה של המדינה בגוף ראשון.

תחרות הכתיבה הארצית לכיתות ג'-ו', מתקיימת מידי שנה בחסות אגודת הסופרים העבריים בישראל, ביוזמתה ובניהולה של הסופרת ריקה ברקוביץ'. בטקס חגיגי שייערך בסוף החודש יוענקו לזוכים תעודות 'מצוינות בכתיבה'.

 

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

זה האיש

Share this on WhatsAppאלי יפרח יו"ר חברא קדישא באשקלון , האיש שהצליח בעבודה סזיפית להפריח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.