תראו מי בא לפסטיגל

 שיתוף הפעולה של קסטרו עם מופע הפסטיגל ממשיך, גם השנה בית האופנה קסטרו מעצבים את בגדי הבמה של גדולי הכוכבים של ישראל בפסטיגל – ומפתיעים את הילדים עם קולקציית מיני מי: גרסאות תואמות לילדים של תלבושות הכוכבים.ויש, יש לנו נציגה מאשקלון..

 לצילומי קולקציית האופנה של "הילדים של קסטרו" לפסטיגל, בחרו ילדים שדומים לכוכבי הפסטיגל. כל אחד מהם דיגמן את הקולקציה החדשה שתהיה לילדים, עם תלבושות תואמות לכוכבי הפסטיגל. את הקולקציה של קסטרו נוכל להשיג לקראת חנוכה בחנות פופ אפ שתהיה צמודה למופע, או לרכוש באתר של קסטרו. הצצנו מאחורי הקלעים של צילומי קסטרו לפסטיגל ומצאנו את:

 לירון רביבו המככבת בפסטיגל שהגיע עם אחייניתה אוריאן קרןנועה תדהר אחייניתה של אליענה תדהר שהצטלמה בדמותה, עילאי שרעבי הצטלם בדמותו של בן אל (מצמד הכוכבים סטטיק ובן אל), נדב אסא הצטלם בדמותו של סטטיקליעד הינמן הצטלם בדמותו של ליבי רן, והילי מושטקל הצטלמה בדמותה של שירה לוי.

 כוכבת הפסטיגל לירון רביבו, הגיעה לצילומים עם אחייניתה אוריין קרן בת ה 7 מאשקלון, לומדת בכיתה ב' בביה"ס "בית יחזקאל", הכי אוהבת להיות בבית עם הטאבלט אבל גם לרקוד ולשחק.

 נועה תדהר בת ה 12 מהוד השרון הצטלמה בדמותה דודתה האמיתית אליענה תדהר המככבת בפסטיגל. נועה תדהר לומדת בכיתה ז' בבית הספר "השחר" בהוד השרון.

 עילאי שרעבי, בן ה 10, הצטלם בדמותו של בן אל, מצמד הכוכבים סטטיק ובן אל. עילאי מרמת גן, לומד בביה"ס "רמת אפעל", ומקבל כל יום תגובות כמה הוא דומה לבן אל. בין לבין הוא בעיקר משחק כדורגל וכדורסל.

 נדב אסא, בן ה 10, דומה 2 טיפות מים לסטטיק, לומד בכיתה ה' בבית הספר" שמעוני" בגבעתיים, ובזמנו הפנוי בעיקר מתאמן בקרטה.

 ליעד הינמן, בן ה 8, לומד בביה"ס "יגאל אלון" בישוב קדימה, והצטלם בדמותו של החנון במופע – ליבי רן. ליעד אוהב בזמנו הפנוי לשחק עם חברים ולרוץ.

 הילי מושטקל, בת ה 7, הצטלמה בדמותה של הכוכבת שירה לוי המשתתפת בפסטיגל. הילי מתגוררת בישוב צובה, ולומדת בכיתה ד' בבית הספר שלום עליכם ב-בצת. בזמנה הפנוי אוהבת לשיר לרקוד ולדגמן וגם משתתפת בנבחרת ההתעמלות האמנותית של בית הספר שלה.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

המשחקיה הגדולה פאנקי מאנקי באשקלון

Share this on WhatsAppכבר לא צריך לנסוע למרכז: מתחם המשחקים והאקסטרים הגדול בדרום ייפתח בשבוע הבא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.