נפגע מעגלה ופוצה ב- 300,000 ₪

 עובד אשר נפגע מעגלה במהלך עבודתו קיבל פיצוי של למעלה מ- 300,000 ₪. את העובד ייצגה עו"ד אושרת בולטנסקי מאשקלון.

לפני כשנתיים וחצי במהלך עבודתו של א', בן 54 כעובד כללי במשתלה, דחף העובד עגלה ובה שתילים ונפגע בגבו.

בעקבות התאונה פונה העובד לבית החולים "ברזילי", שם אובחן כי העובד נחבל בגבו והוא סובל מכאבים, רגישות והגבלה בתנועות הגב. בדיקת CT  ע"ש מותני אשר בוצעה לו הדגימה בלטי דיסק במספר חוליות. בעקבות התאונה שהה העובד בחופשת מחלה למשך 8 חודשים כאשר במהלכם טופל העובד במשככי כאבים ובטיפולי פיזיותרפיה.

בעקבות פגיעתו פנה העובד לעו"ד אושרת בולטנסקי, המתמחה בתביעות נזקי גוף וביטוח ובאמצעותה תבע העובד את המוסד לביטוח לאומי. תביעתו של העובד הוכרה, וועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי קבעו לו נכויות זמניות ונכות צמיתה בשיעור של 15% ובעקבות כך שולמו לעובד על ידי המוסד לביטוח לאומי תגמולים בסך כולל של 194,954 ₪.

בנוסף תבע העובד באמצעות עו"ד אושרת בולטנסקי את המעסיק ואת חברת הביטוח שביטחה את המעביד בביטוח חבות מעבידים בגין רשלנותו של המעביד. המעביד חב כלפי העובד חובת זהירות רחבה הכוללת חובה להקפיד על קיומה של סביבת עבודה בטוחה ובטיחותית עבור העובד, להדריך העובד ביחס לטיב עבודתו, לסיכונים בעבודה ולדרכים ואמצעים לביצוע העבודה בצורה בטוחה ובכך התרשל המעביד בין היתר בשל הנהגת שיטת עבודה מסוכנת, פסולה ולא בטוחה, אי הדרכת העובד בדבר אופי העבודה והסכנה הטמונה בו, אי אספקת אמצעי זהירות ומיגון והפרת חוקים ביניהם פקודת הבטיחות בעבודה וחוק ארגון הפיקוח על העבודה. בפשרה אשר הושגה בין הצדדים קיבל העובד פיצוי בגין נזקיו לרבות כאב וסבל, עזרה, הוצאות והפסדי שכר בסך של 107,000 ₪. סה"כ קיבל העובד בעקבות פגיעתו פיצויים של 301,954 ₪.

 

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

מפסק לקוי

Share this on WhatsAppנורה במכונה להלחמת מתכות סימנה כי המכונה מושבתת, אלא שלרוע מזלו של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.