הרופא הצעיר נפטר מדום לב

ד"ר אורן זוסמן , 37, בוגר בית ספר רונסון באשקלון ורופא מצטיין,מומחה ברפואה פנימית והתמחה בקרדיולוגיה בבית החולים ביילינסון נפטר מדום לב.הוא הותיר אישה, שלושה ילדים קטנים, משפחה כאובה, רופאים המומים, מטופלים שכה אהבו אותו ואלפי עוקבים בטוייטר שגמעו בשקיקה את הגיגיו ודעותיו השנונות.אבידה גדולה.יהי זכרו ברוך/ אילת טפירו

 האם חייו של ד"ר אורן זוסמן, הרופא המוצלח והמבטיח מבית חולים ביילניסון יכלו להנצל?הריי הוא חש ברע במשמרת, הוא אפילו עשה לעצמו בדיקת  א.ק.ג שהראתה על שינוי קל, הוא שיתף בתוצאות את עמיתיו הרופאים  אותם פגש בפרוזדור.איש מהם  כנראה לא יכול היה לצפות שהרע מכל עתיד להתרחש.אחרת הם היו עושים עוד בדיקה, צינתור, או כל התערבות אחרת… עמיתיו מצאו אותו אחרי שחטף דום לב.כל ניסיונותיהם להציל אותו עלו בתוהו.הרופא שכולם אהבו נפטר.

ד"ר אורן זוסמן, בן 37, יליד אשקלון, אך בשנים האחרונות התגורר במרכז.מותו הפתאומי הותיר את הקהילה הרפואית בהלם.אבל לא רק .ד"ר זוסמן הוא בוגר בית ספר רונסון, הוא החתן של לאה מלול מי שהייתה דוברת בית החולים ברזילי ומי שהתמודדה בבחירות הקודמות על ראשות עיריית אשקלון.ד"ר זוסמן  היה מומחה ברפואה פנימית והתמחה בקרדיולוגיה בבית החולים ביילינסון, במשמרת בה עבד הוא חש ברע.בשלב מסויים החליט ללכת לנוח בביתו.הוא ארגן את התיק שלו והתכוון לחזור הבייתה.אלא שאז הוא לקה בדום לב והתמוטט.

@@@@כך צריך להיות רופא@@@@@

"כך הייתם רוצה שיהיה הרופא שלכם – מקשיב, מביט בעיניים טובות, מתעניין, מבין, רוצה לשנות ועל הדרך גם מחייך", ספד לו חברו ד"ר יגאל פרנק..

ד"ר זוסמן היה פעיל בטוויטר, וחלק עם עוקביו הרבים תובנות וחוויות ממערכת האשפוז הלא פשוטה. הוא חלק סיפורים אנושיים ,סיפורים שעוררו חמלה, מחשבות על השינוי הנדרש במערכת, ולצד אלו גם בדיחות על רופאים..

ראשי האיגוד הקרדיולוגי, פרופ' רן קורונובסקי וד"ר רונן רובינשטיין ספדו לו: "ד"ר זוסמן היה מתמחה בכיר בקרדיולוגיה, רופא מבריק במערך הקרדילוגי במרכז רפואי רבין (בילינסון) הוא השתתף בכתיבת מאמרים מדעיים רבים. הוא הציג עבודות בכנסים לאומיים ובינלאומיים רבים. תרומותיו של ד"ר זוסמן זכו להכרה ברחבי העולם. הקריירה האקדמית של ד"ר זוסמן מעוטרת במספר פרסי הצטיינות.

@@@@@שלום חבר@@@@@

נשיא האיגוד הקרדיולוגי בישראל ומזכ"ל האיגוד הקרדיולוגי בישראל הוציא מיד עם היוודע דבר האסון מכתב לחברי האיגוד הקרדיולוגי בישראל:"חברות וחברים יקרים,

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מרכין ראשו ומודיע בצער וכאב עמוק, על פטירתו בדמי ימיו של חברנו היקר,

ד"ר אורן זוסמן, שנפטר היום בגיל .37 .

ד"ר אורן זוסמן היה מתמחה בכיר בקרדיולוגיה, רופא מבריק במערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי רבין. בתקופת התמחותו בפנימית ה', ובמהלך התמחותו בקרדיולוגיה במרכז הרפואי רבין, השתתף ד"ר זוסמן בכתיבת מאמרים מדעיים רבים. הוא הציג עבודות בכנסים לאומיים ובינלאומיים רבים. תרומותיו של ד"ר זוסמן זכו להכרה ברחבי העולם. הקריירה האקדמית של ד"ר זוסמן מעוטרת במספר פרסי הצטיינות..

בשם האיגוד הקרדיולוגי בישראל, אנו שולחים את תנחומינו הכנים לאלמנתו מעיין, לשלושת ילדיו ולכל משפחתו של אורן, ולצוות המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי רבין, מי יתן ולא ידעו עוד דאבה.

יהי זכרו של ד"ר זוסמן ברוך..

ברגשי צער,

פרופ' רן קורנובסקי פרופ' רונן רובינשטיין

נשיא האיגוד הקרדיולוגי בישראל מזכ"ל האיגוד הקרדיולוגי בישראל

@@הלוויתו של  ד"ר אורן זוסמן תיערך ביום רביעי  בבית העלמין ירקון בשעה 11.יהי זכרו ברוך

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הגיע הזמן. החל ממחר שוטרים באשקלון

Share this on WhatsApp הגיע הזמן*החל ממחר: עשרות שוטרים ופקחים יגיעו לאשקלון להגברת האכיפה*ראש העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.