פתוח: מינהל ההכנסות עבר למשכנו החדש

הבוקר(ב') סייר ראש העיר במקום, ואמר: "הגיע הזמן שלמינהל ההכנסות יהיה משכן קבוע, ראוי ומזמין שיקבל בצורה נאותה את התושבים ובעלי העסקים הפוקדים את המקום מידי חודש"

החל מיום ראשון, 10.02.19, ייפתחו לקהל הרחב המשרדים החדשים של מינהל ההכנסות בעיריית אשקלון, אשר ימוקמו ברחוב הגבורה 1 (בניין 'פאר סנטר', קומה 2).

המשרדים החדשים, שעוצבו על ידי האדריכל רוני קיילה, כוללים אולם קבלת קהל מרווח, גדול ונוח, עמדות שירות לתושבים מופרדות ואינטימיות וחדרי קבלת קהל פרטיים לבעלי עסקים.

על פי האדריכל, קבלת הפנים תוכננה כמקום מזמין, מוצף אור, עם תכנון פונקציונלי מחד ועיצוב המשלב חום וגוונים חיים ושמחים המשרים אופטימיות וחיוך עם כמה שפחות אפור, קודר ומנוכר.

כמו כן, בנוסף לחניות במרכז הנפתי, לטובת התושבים מקבלי השירות הוכשרו חניות חדשות בסמוך להיכל התרבות ובמרחק קצר מהמיקום החדש ובהמשך, יוכשרו חניות נוספות.

ראש העיר, תומר גלאם, סייר הבוקר במקום, ואמר: "הגיע הזמן שלמנהל ההכנסות יהיה משכן קבוע, ראוי ומזמין שיקבל בצורה נאותה את התושבים ובעלי העסקים הפוקדים את המקום מידי חודש. יחד עם זאת, בהתאם לעידן הדיגיטלי אנחנו מיישמים מהפכות של ממש בהנגשת השירות והמידע על מנת לצמצם עד כמה שניתן את ההגעה למקום ובכך, לחסוך להם זמן יקר".

בשיתוף אפליקציית WAZE ניתן יהיה למצוא את מיקום המשדרים בקלות ובמהירות באמצעות חיפוש המילים – מינהל הכנסות עיריית אשקלון.

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הגיע הזמן. החל ממחר שוטרים באשקלון

Share this on WhatsApp הגיע הזמן*החל ממחר: עשרות שוטרים ופקחים יגיעו לאשקלון להגברת האכיפה*ראש העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.