200,000ש"ח פיצויים לעובד שהחליק

  עובד אשר  פספס מדרגה, החליק במדרגות ונפגע ברגלו במהלך עבודתו קיבל פיצוי של למעלה מ- 200,000 ₪. את העובד ייצגה עו"ד אושרת בולטנסקי מאשקלון /אילת טפירו

לפני כשנתיים במהלך עבודתו של העובד כקב"ט, החליק העובד במדרגות מאולתרות, מסוכנות ומחליקות ונפגע ברגלו.

בעקבות התאונה פונה העובד לבית החולים "ברזילי", שם אובחן כי הוא נחבל בקרסול, חבלה המלווה בכאבים, רגישות, נפיחות והמטומה. בדיקת US שבוצעה לו הדגימה קרע ברצועה. בעקבות התאונה שהה העובד בחופשת מחלה למשך 8 חודשים וחצי כאשר במהלכם טופל העובד במשככי כאבים ובטיפולי פיזיותרפיה.

בעקבות פגיעתו פנה העובד לעו"ד אושרת בולטנסקי, המתמחה בתביעות נזקי גוף וביטוח ובאמצעותה תבע העובד את המוסד לביטוח לאומי. תביעתו של העובד הוכרה, וועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי קבעו לו נכויות זמניות ונכות צמיתה בשיעור של 10% ובעקבות כך שולמו לעובד על ידי המוסד לביטוח לאומי תגמולים בסך כולל של 34,383 ₪.

בנוסף תבע העובד באמצעות עו"ד אושרת בולטנסקי את המעסיק ואת חברת הביטוח שביטחה את המעביד בביטוח חבות מעבידים בגין רשלנותו של המעביד. המעביד חב כלפי העובד חובת זהירות רחבה הכוללת חובה להקפיד על קיומה של סביבת עבודה בטוחה ובטיחותית עבור העובד, להדריך העובד ביחס לטיב עבודתו, לסיכונים בעבודה ולדרכים ואמצעים לביצוע העבודה בצורה בטוחה ובכך התרשל המעביד כאשר לא מנע החלקה במקום התאונה בשל חשיפת העובד לסביבת עבודה מסוכנת, אי אספקת אמצעי זהירות ומיגון והפרת חוקים ביניהם פקודת הבטיחות בעבודה, חוק ארגון הפיקוח על העבודה, תקנות הבטיחות בעבודה ותקנות ארגון הפיקוח על העבודה. בפשרה אשר הושגה בין הצדדים קיבל העובד פיצוי בגין נזקיו לרבות כאב וסבל, עזרה, הוצאות והפסדי שכר בסך של 180,000 ₪. סה"כ קיבל העובד בעקבות פגיעתו פיצויים של 214,383 ₪.

 

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות איילת יקיר טפירו

קרא גם:

מקיף ד' באשקלון:גאווה לעיר

Share this on WhatsAppמנהלת בית הספר מקיף עירוני ד' באשקלון , שרה מצרפי, יכולה בהחלט …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.