בידיים טובות

שלוש גננות מאשקלון נבחרו לגננות מצטיינות במחוז דרום

פרלה בוזגלו, סמדר בן אברהם ודנה חדד נבחרו לגננות מצטיינות במחוז דרום; בכנס לקחו חלק כ-2,200 גננות מכלל המחוז

בשבוע שעבר (שלישי), 16.05.23, התקיים כנס של משרד החינוך לגננות גני הילדים במחוז דרום. בכנס השתתפו כ-2,200 גננות מכלל המחוז אשר נהנו מתכנים עשירים בסימן קידום השפה בגני הילדים.

הכנס הועבר ב-ZOOM  ובמסגרתו הועברו הרצאות לטיפוח השפה ועידוד הקריאה ככלי למוביליות חברתית על ידי פרופסור קלודי טל ופרקטיקות לטיפוח השפה וקריאה דיאלוגית כדרך לצמצום פערים בגן על ידי רינת אלפיה, מדריכה ארצית לשפה ואוריינות.

עם סיום ההרצאות החל טקס הוקרה והכרת תודה לגננות במחוז דרום במהלכו הועלו על נס 22 גננות מצטיינות מרחבי המחוז. מתוכן שלוש גננות מצטיינות מאשקלון: הגננת פרלה בוזגלו מגן עינב ב’ של המפקחת ליליאן אברהם, הגננת סמדר בן אברהם מגן תל”י של המפקחת קטי עמירה ו︎הגננת דנה חדד מגן חמ”ד בן צבי של המפקחת יעל נוימן.

ראש מינהל חינוך, יובל זוזט: “יישר כוח לגננות המצטיינות על היבחרן למעמד המכובד. עיריית אשקלון מעודדת מצוינות גם בקרב הצוותים החינוכיים והתוצאות מדברות בעד עצמן. מערכת החינוך העירונית זוכה להוקרה פעם אחר פעם וילדי העיר הם אלו שנהנים מן התוצאות וקוטפים את הפירות.  הגננות זכו להוקרה על תרומתן המשמעותית לקידום ילדי העיר אשקלון ואני שמח ומברך על כך. עלו והצליחו.”

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות admin

קרא גם:

קיבלו מלגה

Share this on WhatsApp אלפי סטודנטים מאשדוד ואשקלון קיבלו השבוע מלגות לימודים מתוכנית פר”ח אשר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.