בשורה לגמלאים: מנוי מוזל לעונת הכדורגל

חברי ארגון הגמלאים העירוני יזכו להטבה משמעותית בעונת המשחקים הבאה של קבוצת הפועל אשקלון בליגת העל. החברים יוכלו לרכוש מנוי ב-300 ש”ח בלבד בהצגת כרטיס תושב. יו”ר הארגון, שרה זכריה: “במסגרת המנוי יוכלו הגמלאים ליהנות עם הנכדים ביציע”
עונת המשחקים 2017-2018 כבר בפתח ובמועדון הפועל אשקלון מכירת המנויים לקראת העונה הבאה בשיאה. בפגישה שהתקיימה השבוע בין יו”ר ארגון הגמלאים העירוני, שרה זכריה, הממונה על הספורט, יוסי כהן, ומנכ”ל מועדון הפועל אשקלון, דרור אלמלם, סוכם על הטבה משמעותית לציבור הגמלאים בעיר. במסגרת ההטבה חברי ארגון הגמלאים העירוני יוכלו לרכוש מנוי במחיר מוזל של 300 ש”ח בלבד במקום 450 ש”ח.
“חשוב לנו לחבר את כל רבדי האוכלוסייה באשקלון למועדון הכדורגל”, מסר מנכ”ל המועדון, דרור אלמלם. “מועדון הפועל אשקלון דוגל בקידום ערכים חברתיים לצד הספורט ורואה בהוזלת המנוי הזדמנות מצוינת לקרב את האוכלוסייה המבוגרת לדור הצעיר ולאפשר לה ליהנות מצפייה במשחקי הקבוצה של העיר. אני מאחל לכולנו עונת משחקים מוצלחת ומודה ליו”ר הארגון, שרה זכריה על היוזמה המבורכת”.
הממונה על הספורט בעיריית אשקלון, יוסי כהן, מסר: “ספורט נוגע לכל התושבים ברחבי העיר אשקלון ויוצר מכנה משותף רחב ביניהם. אני גאה על ההזדמנות להקל על ציבור הגמלאים במחירי המנוי ומזמין את כולם להגיע ולעודד את קבוצת הכדורגל בליגת העל. אני מודה לראש העיר בפועל, תומר גלאם, על שנתן אור ירוק ליוזמה וכן לשרה זכריה על שיתוף הפעולה”.
יו”ר ארגון הגמלאים העירוני, שרה זכריה, מסרה: “כחלק מהצעדים שאני מקדמת למען אוכלוסיית הגמלאים, מצאתי לנכון לפעול גם בתחום הספורט. מנוי מוזל יוביל להגעת הגמלאים למגרשים יחד עם הנכדים ויתרום לחיזוק הקשר הבין דורי. חשוב לי מאוד לקדם את השתתפות הגמלאים במגוון רחב של פעילויות ואני מודה מאוד על ההזדמנות הזאת. תודה לראש העיר בפועל, תומר גלאם, לממונה על הספורט, יוסי כהן, למנכ”ל המועדון, דרור אלמלם על התגייסות יוצאת דופן למען ציבור הגמלאים בעיר”.

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

הצלילה האחרונה של אופיר

Share this on WhatsApp אופיר ורובל צלל ביום שישי בחופי אשקלון. דווקא שם, במקום שכה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.