הישג נוסף לעו”ד דניאל אדזיאשווילי

פיצוי של כ-230 אלף שקלים לעובד במפעל בדרום שנפצע בתאונת עבודה / אילת טפירו

עובד מפעל באזור הדרום נפצע בסוף שנת 2014 במהלך עבודתו. לאחר מאבק ארוך מול חברת הביטוח, נחתם השבוע הסכם פשרה במסגרתו יקבל העובד 150 אלף שקלים, בנוסף לכמעט 80 אלף שקלים שקיבל מהביטוח הלאומי.

המקרה כאמור התרחש בשנת 2014. העובד (34) נפצע במהלך יום עבודה שגרתי: העובד התבקש לתקן גיר של מערבל. המערבל הורם באמצעות מנוף בזמן שהעובד שוכב תחתיו על עגלה נמוכה. באופן פתאומי נפל המערבל במהירות לכיוון גופו של העובד שניסה לחסום את הפגיעה באמצעות הברך שלו. לצערו המערבל היה כבד מדי והפגיעה הייתה קשה. העגלה נהדפה אחורנית והעובד נחבל קשות. הוא הובהל במהירות לבה”ח ברזילי לקבל טיפול.

לאחר שהתגלה כי הוא סובל משברים קשים ומכות חמורות, הוא נשלח לחופשת מחלה כשהוא מגובס ומתקשה להתנהל בעצמו. השלכות התאונה היו חמורות ובהמלצת רופאיו נאלץ העובד לשהות בחופשת מחלה חודשים ארוכים.

באמצעות עו”ד דניאל אדזיאשווילי פנה העובד לביטוח לאומי, שם קבעו לעובד נכות צמיתה בשיעור 10 אחוז וגמלה חד פעמית בסך 24,510 שקלים. בנוסף קיבל העובד תשלום של 56,481 שקלים מהביטול הלאומי בשל היותו נכה נזקק. סה”כ קיבל מהביטוח הלאומי 77,850 שקלים. “הרופא התעסוקתי קבע כי מרשנו מוגבל בעבודה פיזית, בהרמת משקל, עמידה והליכה ממושכת” סיפר עו”ד אדזיאשווילי.  “לפגיעה ולנזק שנגרמו למרשי יש השלכה ניכרת ביותר על עבודתו” הוסיף.

כאמור, בתחילת השבוע המאבק של העובד באמצעות עורך דינו הסתיים, כשחברת הביטוח של מקום העבודה הסכימה לשלם פיצוי בסך 150,000 שקלים. בסך הכל השיג עו”ד אדזיאשווילי סכום של כ- 227,850 שקלים בעקבות תאונת העבודה.

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.