הכביש משובש? העירייה תשלם

 עיריית אשקלון שילמה 200 אלף שקלים לצעירה שנפלה בכביש משובש

כתוצאה מהתאונה שברה את זרוע שמאל. בא כוחה עו”ד דותן לינדנברג הגיש תביעה בשמה לבית משפט השלום באשדוד והושג הסכם פשרה/ מערכת אשקלון פוסט

-עיריית אשקלון תשלם פיצוי של כ-200 אלף שקלים לבת 20 שנפלה על כביש משובש. כך עולה מתביעה שהגישה  הצעירה לבית משפט השלום באשדוד באמצעות עו”ד דותן לינדנברג.

מהתביעה עולה כי בחודש ינואר לפני כ-5 שנים בשעת בוקר מוקדמת בדרכה מביתה לעבודה, בשעה שצעדה ברחוב הימית בעיר, רגלה נתקלה במהמורה  בכביש וכתוצאה מכך נפלה. בשעת הנפילה  הרחוב היה חשוך  ולכן לא יכלה להבחין במכשול.

כתוצאה מהתאונה הצעירה נחבלה ברגליים, בגב, בידיים ובכתפה השמאלית. בצילום אולטרה סאונד  אובחן שבר בזרוע שמאל ואורתופד מצא שהיא סובלת מהגבלה בכתף שמאל.

המוסד לביטוח לאומי הכיר בתאונה כתאונת עבודה וועדה רפואית מטעמו קבעה לה נכות לצמיתות בשיעור של 10 אחוזים.

בא כוחה עו”ד דותן לינדנברג העוסק בתביעות נזקי גוף,  טען בכתב התביעה  כי העירייה התרשלה בכך שלא דאגה להסדרת  קטע הרחוב המשובש,  לא התקינה תאורה ושילוט מתאים המזהיר מפני המפגע, מה שיכול היה למנוע את התאנה לדבריו המיפגע שהיה קיים בדרך הגישה באיזור היווה סיכון להולכי הרגל.

כתוצאה מהתאונה  הצעירה נמנעת מביצוע פעילות גופנית ומעיסוק בתחביביה ומרבה ליטול משככי כאבים, מה שגרם לכך שפחתו הנאות חייה.

בתביעה מבקשת הצעירה לקבל פיצוי עבור הפסדי שכר וזכויות פנסיוניות, עזרת צד ג’, הוצאות רפואיות כאב וסבל.

חברת מגדל המבטחת את העירייה החליטה שלא להגיש כתב הגנה ובהסכם פשרה סוכם שהעירייה תשלם לצעירה פיצוי בסך 200 אלף שקלים בנוסף לפיצוי שקיבלה מהביטוח הלאומי.

 

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.