המניע אובססיה: חשד תושבת אשקלון תקפה קטינה תושבת אשדוד

משטרת ישראל תפעל כל העת לשמירת ביטחונו של האזרח הנורמטיבי ולמיצוי חקירתם של אלו הפוגעים בו, זאת על מנת להגביר את תחושת הביטחון בקרב הציבור.פעילות חקירה משטרתית מהירה בעקבות תלונה שהוגשה ביום שלישי האחרון בשעות אחר הצהריים, הביאה למעצרה של תושבת אשקלון, 37, בחשד לתקיפתה של קטינה כבת 16 תושבת אשדוד. בתום חקירתה אמש ולאחר בדיקה רפואית היא נכלאה והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרה. ממצאי החקירה מעלים כי החשודה פיתחה סוג של אובססיה כלפי אמה של הקטינה ואף תכננה לפגוע בה. כשזה לא צלח, החליטה לפגוע בביתה.
חוקרי המשטרה עצרו אמש לחקירה את תושבת אשקלון שעל פי החשד תקפה יום לפני כן את הקטינה בכניסה לבניין בו היא מתגוררת בעיר אשדוד. מיד לאחר המקרה בו הותקפה, הגיעה הקטינה אל תחנת המשטרה בעיר אשדוד ודיווחה על שארע כי בעת הליכתה ברחוב לכיוון מקום מגוריה עקבה אחריה החשודה ונכנסה עמה אל לובי הבניין בו מתגוררת. כשנכנסו השתיים אל הלובי, החלה החשודה לתקוף את הקטינה שניסתה להימלט מידיה ולאחר מכן החלה החשודה נמלטת מהמקום ואילו הקטינה, כאמור, הגיע אל תחנת המשטרה ודיווחה על שארע. 

אתמול, רביעי, בעת שחוקרי המשטרה מנסים להביא לזיהוי החשודה במעשה תוך פעולות טכנולוגיות חקירתיות, התייצבה זאת בתחנת המשטרה ונעצרה לחקירה. בחקירתה גוללה החשודה בעדותה את מעשיה ערב קודם, אז התבהרה לחוקרי המשטרה הסיבה למקרה. מעדותה עולה כי פיתחה אובססיה כלפי אמה של הקטינה, אחות במקצועה, וככל הנראה אף התאהבה בה. במהלך התקופה האחרונה תכננה החשודה לפגוע באם לא אחת אך תכנון זה לא יצא לפועל, אז החליט החשודה לפגוע בביתה והחלה עוקבת אחריה לאחר שיצאה את שטח בית הספר בו לומדת. 

כאמור, אמש בסיום חקירתה נכלאה החשודה ובמהלך היום יבקשו חוקרי המשטרה להאריך את מעצרה בבית המשפט.

כלי התקיפה בו הצטיידה החשודה –קרדיט דוברות המשטרה

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.