הסוף קרוב: מי ירכוש את הפועל אשקלון?

מסתמן כי בחודש הקרוב הפועל אשקלון תעבור מידיו של פרוספר אזגי. עדיין לא ברור לאיזה ידים היא תעבור, בעלים פרטי/עיריית אשקלון. אזגי מאשר שמתקיימים מגעים: ״כמה אנשים יקבלו ממני כתב אישום״./מערכת אשקלון פוסט צילום: דוד לוי

כזכור, הבעלים של הפועל אשקלון פרוספר אזגי, ערך חוזה שכירות מול עיריית אשקלון למשך 4 שנים. בזמן טיוטת החוזה הקבוצה ירדה ליגה (ליגה א׳), העירייה שהשקיעה משאבים רבים הביאה מאמן בכיר (יובל נעים), והמועדון הביא השיגים עם שתי עליות ליגה רצופות וכמובן הישארות ליגה(ליגת העל) בעונה שעברה.

האם תם עידן אזגי?
בעוד זמן קצר עומד חוזה השכירות להסתיים ועו״ד שמונה ע״י שתי הצדדים אמור להכריע את שווי הקבוצה. כמובן שעד עתה קיבל אזגי סכום כסף לא מבוטל מעיריית אשקלון עבור שכירות הקבוצה.

כעת ממתינים בעירייה ובמועדון להתפתחות בעניין סאגת פרוספר אזגי במועדון הפועל אשקלון. 

לפני כשבועיים אזגי רמז שמתקיימים מגעים, בקבוצת ווצאפ בה משתתפים רבים מנבחרי הציבור ומובילי דעת קהל בעיר: ״בחודש הקרוב יכול להיות ירכשו את הקבוצה ממני בלחץ של מר גרפי אני ידאג לכמה אנשים לכתב אישום הם לא יהיו אנשי ציבור וגם לא יהיו מסוגלים לנהל פיצוציה״, כתב אזגי.

מעיריית אשקלון נמסר: החברה העירונית בשליטת עיריית אשקלון חכרה את זכויות הניהול של קבוצת הכדורגל הפועל אשקלון לפני שלוש שנים, לפרק זמן של ארבע שנים, עם אופציה לרכישת זכויות הניהול לצמיתות, כאשר ההחלטה אם לרכוש את הקבוצה לצמיתות נתונה בידיה.

יצוין כי בימים הקרובים מעריך השווי שמונה על ידי נשיא לשכת רואי החשבון, אמור למסור את הסכום ואופן התחשיב שבוצע על ידו. לאחר קבלת חוות דעתו של מעריך השווי יתקיימו דיונים ותתקבלנה החלטות.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

יש אסטרטג

Share this on WhatsApp רועי כהן נבחר למנהל אגף תכנון אסטרטגי וחדשנות כהן יכהן בתפקיד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.