הפכו את השכונה לשוק

דיירים מרחוב עמיעוז בשכונת שמשון מרגישים שהם חיים ב’שוק’ / בימי חמישי מגיע סוחר ירקות ופירות לשכונה מקים צעקות ובסוף גם משאיר לכלוך:”אנחנו לא רוצים לפגוע בפרנסה שלו אבל סוחר ירקות ופירות צריך למכור בשווקים ולא בבניין מגורים.פנינו לעירייה אבל לא נעשה דבר” טוענים התושבים”העיריה בתגובה: “נבצע בדיקה ובמידת הצורך נאכוף”

 

לדיירים מרחוב עמיעוז בשכונת שמשון נמאס מהריטואל הקבוע לפיו בכל יום חמישי מגיע לשכונה סוחר ירקות ופירות שפותח באסטה בשכונה , מציע את מרכולותו בקולי קולות ובסוף לטענתם גם משאיר את הפסולת.

הדיירים טוענים כי המטרד נמשך כבר זמן רב, אולם הם חסרי אונים,  שכן כל פניותיהם נופלים על אזנים אטומות .”כבר שנים שאנחנו מתלוננים אבל לא נעשה דבר וחצי דבר”. לפני מספר חודשים שלחה תושבת השכונה מכתב למ”מ מקום ראש העירייה בו היא מציינת את העובדות  ואף צירפה תמונות.”הרבה שנים אנחנו סובלים מהבלגן שהולך אצלנו ברחוב עמיעוז11″, היא כותבת ומוסיפה:” אני לא יודעת עד כמה זה חוקי שבן אדם הופך את המדרכה לשוק פירות וירקות… אני לא רוצה לציין שאי  אפשר לעבור אפילו  ברחוב בצורה אנושים החמור הוא  שהוא משאיר המון זבל אחריו. כשאנחנו אומרים לו שינקה- התשובה שלו – העירייה    חייבת לנקות..תיפנו לעירייה..”

הדיירים מתלוננים על רעש, לכלוך ובעיקר  פגיעה באיכות החיים.”אנחנו לא רוצים לפגוע בפרנסה שלו, אנחנו רק מבקשים לך תמכור פירות וירקות בשוק, אנחנו ממש מיואשים מהחיים בשכונה שהפכה לשוק.בעלי עובד משמרות, כשהוא עובד משמרת לילה וחוזר בבוקר זה ממש סיוט עבורו.הוא לא מצליח לעצום עין לשנייה, כל כמה דקות  הסוחר צועק:”רק חמישה שקלים לקילו, גברת בזול, בזול …”

עוד מציינים התושבים כי הסוחר זורע הרס בשכונה.”הוא מגיע עם המשאית שלו, עולה על המדרכה, עולה על הביוב שממש קורס מרוב עומס.ממש סיוט להתגורר בשכונה, אנחנו מרגישים שאנחנו חיים בתוך שוק ולא במקום מגורים ראוי לבני אדם. איך ילד קטן יכול לישון בשקט או אפילו לעשות שיעורי בית כשמתחת לחלון שלו צועקים ‘תותים בעשרה שקלים’

מהעירייה נמסר בתגובה:” מבירור שנעשה לא נתקבלה כל פנייה בנושא בחודשים האחרונים. יחד עם זאת, המחלקה לפיקוח עירוני תבצע בדיקה ברחוב המדובר ובמידת הצורך תאכוף את הסדר הציבורי במקום”

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

ביקור השר באשקלון

Share this on WhatsApp שר העלייה והקליטה אופיר סופר בביקור באשקלון הבוקר, חמישי, 27.04.2023, הגיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.