הרב שמעון לוגסי מספר על הנס הפרטי שלו

חבר מועצת עיריית אשקלון, הרב שמעון לוגסי מספר לאתר אשקלון פוסט על הנס הפרטי שלו:

הנס הפרטי שלי :
כשאנו אומרים בימים אלו ״על הניסים ועל הנפלאות״ אני מודה גם על הנס הפרטי שלי !
ביום כג׳ כסלו שנת תשס״ד יום קודם הדלקת נר ראשון של חנוכה , מס׳ דקות לפני עזיבתי את משרדי באגודת ״נר דוד אבי ״ ברח ׳ דב ברייר באשקלון הגיע אליי יהודי יקר וביקש למלא בלון חמצן עבור אימו הסובלת ממחלה קשה ושוכבת בבית , ביקשתי שישאיר את הבלון ומאוחר יותר יגיע לקחת מלא , אך הוא הסביר שאימו ללא חמצן והוא חושש שהיא תצטרך בכל רגע , כמובן שהדבר הדאיג אותי וניגשתי למלא את הבלון , ככל הנראה בשל כשל מערכתי בבלון או בצינורות התפוצץ הבלון על פניי והעיף אותי מס׳ מטרים כשכל פניי בוערות באש !
הפיצוץ הרעיד את כל הבניין ומהבהלה כל מי שהיה במשרד ברח החוצה , אני עפתי מס׳ מטרים ונשארתי זרוק על הרצפה מס׳ דקות כשפניי בוערות , אחר מס׳ דקות יצאתי בכוחות עצמי כשכל בגדיי חרוכים וכל גופי שחור כמו פחם , מיד העלו אותי לאמבולנס שהיה ברשותי ופינו אותי לברזילי !
תהליך הקליטה במיון היה מייגע וקשה בית החולים היה על גלגלים ודר׳ אמיל חי מנהל חדר המיון הגיע באופן אישי כדי לעכוב אחר הטיפול בי !
אושפזתי במחלקה הכירורגית ועברתי לילה קשה מאוד , לא המקום לתאר את הסבל והייסורים בליל השימורים הזה !
בשעה מוקדמת הגיעו לחדרי דר׳ יופה מנהל המחלקה והגב׳ לימור שיימן שהיתה אז אחות אחראית במחלקה וכיום משמשת כמנהל הסיעוד ואחות ראשית בבית החולים ברזילי , הם הציעו לי לעבור לבית חולים תל השומר למח׳ כויות או לחילופין ללכת הביתה והם יגיעו לטפל בי בבית ! הפחד כמובן שבמחלקה הכירורגית סכנת הזיהום גבוהה מאוד למטופל אחר כויות קשות !
כך היה , הועברתי לביתי וכמו שהבטיחו הגיעו אליי לטיפולים , עם הזמן הגיעה גם רופאת המשפחה שלי דר׳ אנה שוורץ והמליצה לי על משחת ויטה מרפן לפנים ועל טיפולים באשדוד באמצעות מומחה לכויות !
עליי להדגיש שהכויה בפנים הייתה דרגה ב׳ ומעלה ובכף יד ימין דרגה ג׳ , כמובן שתהליך השיקום לקח זמן רב מייגע ומתיש !
את הנר הראשון של חנוכה ביום שאחרי הדליקו בני משפחתי כשאני שוכב בספא מול הנרות הדולקות וכשדמעות הסבל בעיניי מהולות עם דמעות הבכי אני ממלמל את מזמור שיר חנוכת הבית …
אֲרוֹמִמְךָ יְהוָה כִּי דִלִּיתָנִי וְלֹא שִׂמַּחְתָּ אֹיְבַי לִי..

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

חופי הים באשקלון – נקיים מאוד

Share this on WhatsApp החופים באשקלון – נקיים מאוד כך ע”פ מדד ‘חוף נקי’ של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.