הרווחה התחדשה

נחנך המבנה המחודש של אגף הרווחה והשירותים החברתיים

המבנה עבר שיפוץ כללי והתחדש בשירות מותאם ומונגש, חדרי טיפולים חדשניים ומתקדמים ועוד; ראש העיר, תומר גלאם: “לאחר שנים רבות, אנחנו מעניקים את הכבוד הראוי לתושבים שבאים לקבל כאן שירות

אגף הרווחה והשירותים החברתיים באשקלון שינה את פניו מקצה לקצה: במהלך החודשים האחרונים, המבנה הישן ברחוב שד’ אברהם עופר ששימש את האגף, שופץ מן היסוד כך שיותאם לצרכי המטופלים והעובדים.

אתמול (שני) נחנך המבנה המשודרג בטקס שנערך בהתאם להנחיות משרד הבריאות, בנוכחות ראש העיר, תומר גלאם, מ”מ ראש העיר, סופה ביילין, סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט, מנכלי”ת העירייה, אירית נתן, מנהלת המחוז אורלי אוסטרמן, מנהלת נפת שפלה, מורן מזרחי, מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים, מזל לוי, עובדי האגף, מנהלי אגפים בעירייה ומכובדים נוספים.

באגף המחודש ניתן לראות שינוי בכלל השירותים הניתנים במקום כגון: סביבת שירות מותאמת ומונגשת תוך שמירה על פרטיות וחיסיון הלקוח, בנייה של חדרי טיפול מתקדמים, חדשניים ומותאמים לשירות, חדרי ישיבות וקבוצות טיפוליות וסביבת עבודה נעימה יותר לעובדים.

ראש העיר, תומר גלאם ברך ואמר: “אנו עומדים כאן היום במבנה המחודש של אגף הרווחה, אבל מה שאנחנו באמת חונכים כאן היום זה הרבה יותר ממשרדים חדשים. היום, לאחר שנים רבות, אנחנו מעניקים את הכבוד הראוי לתושבים שבאים לקבל כאן שירות, משפחות שידן אינה משגת, ילדות וילדים שגורלם לא שפר עליהם, אזרחים ותיקים וצעירים כאחד שמתמודדים עם קשיים ומגיעים לכאן כדי לקבל את המענה המגיע להם, מענה שניתן להם על ידי עובדות ועובדים מהמעלה הראשונה ובהזדמנות זו אני רוצה לומר לכם תודה מקרב לב. תודה מיוחדת למי שמובילה את האגף הזה ביד רמה, מזל לוי, אין לי ספק שאם חלילה נידרש לגל שני של נגיף הקורונה, נוכל לצלוח אותו והרבה בזכותכם”.

סגן ראש העיר והממונה על הרווחה, דורון נקשרי, שנבצר ממנו להגיע לטקס, הוסיף: “מבנה אגף הרווחה עבר שדרוג משמעותי, על מנת לאפשר את הנוחיות והמרחב הדרושים לעובדות והעובדים הסוציאליים. בהזדמנות זו אני רוצה להודות בראש ובראשונה לראש העירייה, תומר גלאם, על הרגישות והאכפתיות, שבאים לידי ביטוי בכל הפרמטרים הקשורים לאגף השירותים הקהילתיים. להודות לעובדי העירייה בכלל ולעובדי האגף בפרט, לסגני מנהלת האגף לימור גיגי ודיוויד וולפסון, למנכ”לית העירייה, אירית נתן ובמיוחד למנהלת אגף הרווחה, מזל לוי, על העבודה המדהימה שהיא עושה ועל היותה מודל לחיקוי בתחום זה”.

מנהלת מחוז ירושלים במשרד העבודה והרווחה, אורלי אוסטרמן: “עובדי אגף הרווחה באשקלון נותנים מעצמם מעל ומעבר לזולת על אף המצב 24/7, במקרים רבים הם משאירים את ילדיהם מאחור ומגיעים כדי לתת שירות מקצועי ומתוך כוונה טהורה לסייע ולהביא לפתרונות ללקוחותיהם. אגף הרווחה באשקלון הוא אחד האגפים הטובים בארץ המספק שירותי רווחה לתושבי העיר באופן מקצועי ומעורר השראה וכבוד, אני רוצה להודות לראש העירייה, תומר גלאם שמבין את צרכי האגף ודחף לחידושו והכניס בו סביבת עבודה הרבה יותר נעימה ומקצועית. אני מברכת על פתיחתו של המבנה החדש והמשודרג ומשוכנעת כי זהו ערך מוסף למקום הנהדר הזה. שיהיה לכם בהצלחה”.

מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים, מזל לוי: “אני נרגשת ושמחה לחנוך היום את משכננו החודש, המותאם לצורכי אוכלוסיית העיר, באופן מכבד ונגשי המאפשר סביבת עבודה מכבדת ומזמינה תוך שמירה מוחלטות על פרטיות הבאים בשעריו. וזאת הודות לראש העיר מר תומר גלאם ולהנהלת משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים שראו לנגד עיניהם את הצורך להשקיע ולשדרג את סביבת העבודה. אנו בתקופה מורכבת של שגרת חירום, מקווים מאוד שלא לקראת גל שני. אני רוצה להצדיע לכל מנהל ועובדי האגף שפעלו ימים כלילות ובמהלך החג מהמשרד ומהבית בנחישות, ברגישות ובמקצועיות כיד לתת מענה, תוך הקשבה מלאה לצרכי התושבים”.

בסיום דברי הנואמים, הוענק לראש העיר, תומר גלאם תעודת הערכה ותודה מידי מנהלת האגף, מזל לוי, על פועלו למען המבנה המחודש.

שתף באמצעות:

תגובות פייסבוק

תגובות פייסבוק

אודות מערכת האתר

קרא גם:

סיכום אזעקות במבצע “שומר חומות”. אשקלון עם לא פחות מ-148 אזעקות.

Share this on WhatsApp להלן פירוט האזורים בהם נשמעו אזעקות מהצפון ועד הדרום לפי כמות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.